Το πρώτο ηλεκτρονικό μπασκετικό περιοδικό με την πληρέστερη Αθλητιατρική Πύλη στο ελληνικό διαδίκτυο!

Πρόγραμμα 2ης αγωνιστικής Α Φάσης

PDFΕκτύπωσηE-mail

"ΠΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ" - 2016-17


Share


 

Προσοχή: Το "Πάνος Ζαχαρογιάννης" 2016-17 έχει δικό του site! Όλες τις ενημερώσεις (στατιστικά, βαθμολογίες, πρόγραμμα, βίντεο, φωτογραφίες, αναλύσεις αγώνων, ανακοινώσεις) θα τα βρίσκετε εκεί και όχι στο Age of Basketball. Συντονιστείτε στο P-Z.GR!

Το πρόγραμμα στους 10 ομίλους του «Πάνος Ζαχαρογιάννης» για τη 2η αγωνιστική της Α Φάσης έχει ως εξής:


Α Όμιλος

Σάββατο 8/10
20:30, Chicago Tools – Porto Mpagaz (Νήαρ Ηστ)
21:00, Ζαππατίστας - Aces (Αγ. Νικόλαος)

Κυριακή 9/10
22:00, Γ.Α.Σ.Τ. – Buzzer Μπύρες (Καλλιθέα/Κατσώνη)

Τρίτη 11/10
22:30, Orlando Tragic – High Post (Ζωφριά)


Β Όμιλος

Παρασκευή 7/10
22:15, Κροκόδειλοι – MyRema State Warriors (Καλλιθέα/Κατσώνη)

Σάββατο 8/10
18:00, Undertakers – Foulareto B.C. (Αγ. Νικόλαος)

Κυριακή 9/10
22:00, Catenazio B.C. – Zeppelin (Νήαρ Ηστ)

Τετάρτη 12/10
22:30, LA Hipsters – Rocks B.C. (Καλλιθέα/Κατσώνη)


Γ Όμιλος

Σάββατο 8/10
21:00, Σουβλέηκερς – Paranormal Inactivity B.C. (Ζωφριά)

Κυριακή 9/10
15:00, The Saints - Raptors (Αγ. Νικόλαος)
19:00, Alcoholics – Remal Madri (Νήαρ Ηστ)
19:30, Ρούκουνες – Ήρεμη Δύναμη (Ζωφριά)


Δ Όμιλος

Σάββατο 8/10
19:30, Δουρούτη - Ρεμπελιακός (Αγ. Νικόλαος)

Κυριακή 9/10
20:30, Miners - Desperado (Καλλιθέα/Κατσώνη)
21:00, Μπάσχετοι - ΕΛΛΑΣ (Πολυκλαδικό)


Ε Όμιλος

Σάββατο 8/10
22:00, Τριπόντιοι – Greek BB Mambas (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 9/10
19:00, Χώματα – Kallithea Pimps (Καλλιθέα/Κατσώνη)
21:30, West Side Rippers – LA Stripers (Αγ. Νικόλαος)


ΣΤ Όμιλος

Σάββατο 8/10
19:30, Pick ‘n’ Troll – Nothing But Net (Ζωφριά)

Κυριακή 9/10
21:30,
Τιρινίνι - Scavs (Ζωφριά)
21:45, Έμπυροι B.C. – Old Stars (Σιπύλου)

Πέμπτη 13/10
22:30,
Red-dicolo – Μπίρι Μπίρι (Καλλιθέα/Κατσώνη)


Ζ Όμιλος

Παρασκευή 7/10
22:30, Aladalon - Drafts (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 9/10
16:30, Άφοβος - Butchers (Αγ. Νικόλαος)
20:30, Underdogs - Κουλουβάχατα (Νήαρ Ηστ)


Η Όμιλος

Κυριακή 9/10
20:00, B.C. Abla - Τεμπελέηκερς (Αγ. Νικόλαος)

Δευτέρα 10/10
22:15, Superhonics – Havana Rum (Στ. Βενέτης)
22:30, Heat B.C. – ΟΜΕΚΟ (Αγ. Νικόλαος)


Θ Όμιλος

Παρασκευή 7/10
22:30, Ερμής – Thaferwparea B.C. (Αγ. Νικόλαος)

Τετάρτη 12/10
21:00, Στιγκιντριακοί - Gademians (Καλλιθέα/Κατσώνη)

Πέμπτη 13/10
21:00, Lazers - Ξεφτιλάιζερς (Καλλιθέα/Κατσώνη)
22:15, Buzzer Βγείτερ - Τουβλέικερς (Σιπύλου)


Ι Όμιλος

Σάββατο 8/10
22:00, ΔΑΣΟΣ – Glory Road (Στ. Βενέτης)

Κυριακή 9/10
22:30, C-Drifters – Los Rebels (Πολυκλαδικό)

Κένταυροι – KMC B.C. - αναβολή


blog comments powered by Disqus

Share