Το πρώτο ηλεκτρονικό μπασκετικό περιοδικό με την πληρέστερη Αθλητιατρική Πύλη στο ελληνικό διαδίκτυο!

Πρόγραμμα Α Φάσης και «64»-I Prime Cup

PDFΕκτύπωσηE-mail

"ΠΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ" - 2016-17


Share


 

Προσοχή: Το "Πάνος Ζαχαρογιάννης" 2016-17 έχει δικό του site! Όλες τις ενημερώσεις (στατιστικά, βαθμολογίες, πρόγραμμα, βίντεο, φωτογραφίες, αναλύσεις αγώνων, ανακοινώσεις) θα τα βρίσκετε εκεί και όχι στο Age of Basketball. Συντονιστείτε στο P-Z.GR! Το Age of Basketball θα σταματήσει να φιλοξενεί τα άρθρα της λίγκας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α Φάσης και των πρώτων αγώνων των «64» στο Prime Cup:


* Οι αγώνες του Prime Cup είναι σε όλες τις φάσεις νοκ άουτ!


Σάββατο 3/12
18:00, LA Stripers – Pigs (Αγ. Νικόλαος)
19:30, Pick ‘n’ Troll – Glory Road (Αγ. Νικόλαος) – “64”
20:15, Alcoholics – Greek BB Mambas (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – “64”
20:30, Scavs – Κουλουβάχατα (Νήαρ Ηστ) – “64”
21:00, Τεμπελέηκερς – Underdogs (Αγ. Νικόλαος) – “64”
21:45, KMC B.C. – Foulareto B.C. (Σιπύλου) – “64”
22:00, Έμπυροι B.C. – Paranormal Inactivity B.C. (Νήαρ Ηστ) – “64”
22:00, Old Stars – Κροκόδειλοι (Στ. Βενέτης) – “64”


Κυριακή 4/12
19:00, Los Rebels – MyRema State Warriors (Νήαρ Ηστ) – “64”
19:30, Μπάσχετοι – Heat B.C. (Ζωφριά)
20:00, Thaferwparea B.C. – Drafts (Αγ. Νικόλαος) – “64”
20:30, Athens Supergrungers – Δουρούτη (Νήαρ Ηστ)
20:30, Χώματα – Makrino Rebound (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
21:00, Aces – Ξεφτιλάιζερς (Ζωφριά) – “64”
21:45, West Side Rippers – Vitex Άφοβος B.C. (Σιπύλου) – “64”
22:00, Miners – Catenazio B.C. (Νήαρ Ηστ)
22:00, B.C. Abla – Σουβλέηκερς (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)


Δευτέρα 5/12
21:00, Aladalon – Φωκιανός (Στ. Βενέτης) – “64”
22:30, Remal Madri – Gademians (Αγ. Νικόλαος) – “64”
22:30, Chicago Tools – Ρούκουνες (Στ. Βενέτης)


Τρίτη 6/12
20:45, High Post – Τουβλέικερς (Νήαρ Ηστ)
22:15, Undertakers – Στιγκιντριακοί (Νήαρ Ηστ) – “64”
22:30, Ήρεμη Δύναμη – The Saints (Ζωφριά)


Τετάρτη 7/12
21:00, ΟΜΕΚΟ – LA Hipsters (Αγ. Νικόλαος)
21:00, Zeppelin – Angels (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – “64”
22:30, Ζαππατίστας – Dirtus Bologna (Αγ. Νικόλαος) – “64”
22:30, Oklaχώμα Thunder – Desperado (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – “64”


Πέμπτη 8/12
21:00, Raptors – C-Drifters (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:00, Σφυριά – Γ.Α.Σ.Τ. (Σιπύλου) – “64”
22:30, Red-dicolo – Havana Rum (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:30, ΔΑΣΟΣ – Buzzer Beeres (Νήαρ Ηστ) - "64"


Buzzer Βγείτερ – Ερμής - αναβολή


blog comments powered by Disqus

Share