Το πρώτο ηλεκτρονικό μπασκετικό περιοδικό με την πληρέστερη Αθλητιατρική Πύλη στο ελληνικό διαδίκτυο!

Πρόγραμμα 4ης αγωνιστικής Β Φάσης – όλες οι κατηγορίες

PDFΕκτύπωσηE-mail

"ΠΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ" - 2016-17


Share


 

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής στη Β Φαση σε Α1, Dynamic League, Challenge League, Championship:


* Ανάλογα με την ανακοίνωση διαθεσιμότητας επιπλέον ωρών στα γήπεδα, θα προστεθούν αγώνες στο πρόγραμμα ως και την Πέμπτη. Μην ξεχάσετε να το τσεκάρετε ξανά.


Α1

Α Όμιλος

Σάββατο 14/1
20:30, Zeppelin – C-Drifters (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 15/1
20:00, Heat B.C. – Alcoholics (Αγ. Νικόλαος)

Πέμπτη 19/1
22:30, Γ.Α.Σ.Τ. – Κουλουβάχατα (Νήαρ Ηστ)


Β Όμιλος

Κυριακή 15/1
19:00, Ξεφτιλάιζερς – Miners (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
19:30, Nothing But Net – Ζαππατίστας (Ζωφριά)

Πέμπτη 19/1
22:30, Foulareto B.C. – Dirtus Bologna (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)


Γ Όμιλος

Κυριακή 15/1
21:00, Vitex Άφοβος B.C. – Raptors (Πολυκλαδικό)

Δευτέρα 16/1
22:30, ΔΑΣΟΣ – Undertakers (Αγ. Νικόλαος)

Τετάρτη 18/1
21:00, Τιρινίνι – Ρούκουνες (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)



Dynamic League

Σάββατο 14/1
22:00, Κροκόδειλοι – Chicago Tools (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 15/1
21:30, Pick ‘n’ Troll – Τριπόντιοι (Αγ. Νικόλαος)

Δευτέρα 16/1
22:15, Φωκιανός – Κένταυροι (Στ.Βενέτης)

Πέμπτη 19/1
21:00, West Side Rippers – Havana Rum (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Red-dicolo – Lazers B.C. (εκκρεμεί ορισμός)
Ερμής – Μπάσχετοι - αναβολή



Challenge League

Α Όμιλος

Παρασκευή 13/1
22:15, KMC B.C. – Gademians (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Σάββατο 14/1
20:15, Old Stars – Τεμπελέηκερς (Σιπύλου)

Πέμπτη 19/1
22:00, Orlando Tragic – Remal Madri (Σιπύλου)


Β Όμιλος

Σάββατο 14/1
18:00, Ήρεμη Δύναμη – Μπίρι Μπίρι (Αγ. Νικόλαος)

Κυριακή 15/1
21:45, High Post – Makrino Rebound (Σιπύλου)

Τετάρτη 18/1
22:30, Aladalon – Τουβλέικερς (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

B.C. Abla – Dersperado (εκκρεμεί ορισμός)


Γ Όμιλος

Σάββατο 14/1
21:45, Σουβλέηκερς – Kallithea Pimps (Σιπύλου)

Κυριακή 15/1
21:00, Pigs – Aces (Ζωφριά)
22:00, Angels – Los Rebels (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Τετάρτη 18/1
22:30, ΟΜΕΚΟ – Butchers (Αγ. Νικόλαος)



Championship

Παρασκευή 13/1
22:30, Athens Supergrungers – Buzzer Βγείτερ (Νήαρ Ηστ)

Σάββατο 14/1
20:15, Paranormal Inactivity B.C. – Buzzer Beeres (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
21:45, Δουρούτη – Gunners (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:00, Glory Road – Έμπυροι B.C. (Στ.Βενέτης)

Κυριακή 15/1
20:30, Σφυριά – MyRema State Warriors (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:30, LA Hipsters – Drafts (Πολυκλαδικό)

Τρίτη 17/1
22:30, The Saints – Oklaχώμα Thunder (Ζωφριά)




blog comments powered by Disqus

Share