Το πρώτο ηλεκτρονικό μπασκετικό περιοδικό με την πληρέστερη Αθλητιατρική Πύλη στο ελληνικό διαδίκτυο!

Πρόγραμμα 6ης αγωνιστικής Β Φάσης – όλες οι κατηγορίες

PDFΕκτύπωσηE-mail

"ΠΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ" - 2016-17


Share


 

Το πρόγραμμα για την 6η αγωνιστική σε Α1, Dynamic League, Challenge League και Championship. Αναλυτικά:


Α1

Α Όμιλος

Σάββατο 28/1
20:30, Γ.Α.Σ.Τ. – Zeppelin (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 29/1
19:30, Ρεμπελιακός – Heat B.C. (Ζωφριά)

Τρίτη 31/1
22:30, Κουλουβάχατα – Alcoholics (Νήαρ Ηστ)


Β Όμιλος

Δευτέρα 30/1
22.30, Ζαππατίστας – Underdogs (Αγ. Νικόλαος)

Πέμπτη 2/2
21:00, Dirtus Bologna – Miners (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Foulareto B.C. – Nothing But Net – αναβολή


Γ Όμιλος

Κυριακή 29/1
21:30, Τιρινίνι – Vitex Άφοβος B.C. (Αγ. Νικόλαος)

Πέμπτη 2/2
22:00, Στιγκιντριακοί – Χώματα (Σιπύλου)
22:30, Raptors – ΔΑΣΟΣ (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:30, Undertakers – Ρούκουνες (Νήαρ Ηστ)



Dynamic League

Παρασκευή 27/1
21:10, Κροκόδειλοι – Lazers B.C. (Πολυκλαδικό)

Σάββατο 28/1
20:15, Ερμής – Κένταυροι (Σιπύλου)
20:15, Pick ‘n’ Troll – Μπάσχετοι (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Κυριακή 29/1
21:45, Τριπόντιοι – Chicago Tools (Σιπύλου)

Τρίτη 31/1
21:00, West Side Rippers – Φωκιανός (Νήαρ Ηστ)

Τετάρτη 1/2
22:30, Red-dicolo – Havana Rum (Αγ. Νικόλαος)



Challenge League

Α Όμιλος


Σάββατο 28/1
22:00, Τεμπελέηκερς – Gademians (Στ. Βενέτης)

Κυριακή 29/1
19:00, Remal Madri – Catenazio B.C. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Orlando Tragic – Old Stars – αναβολή


Β Όμιλος


Παρασκευή 27/1
22:30, B.C. Abla – Aladalon (Πολυκλαδικό)

Σάββατο 28/1
18.00, Τουβλέικερς – Makrino Rebound (Αγ. Νικόλαος)

Κυριακή 29/1
20:30, High Post – Ήρεμη Δύναμη (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Δευτέρα 30/1
21:00, Desperado – Μπίρι Μπίρι (Στ. Βενέτης)


Γ Όμιλος

Κυριακή 29/1
21:00, Pigs – Angels (Πολυκλαδικό)

Δευτέρα 30/1
21:00, ΟΜΕΚΟ – Σουβλέηκερς (Αγ. Νικόλαος)
22:30, Kallithea Pimps – Los Rebels (Στ. Βενέτης)

Τετάρτη 1/2
22:30, Butchers – Aces (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)



Championship

Σάββατο 28/1
21:45, Θαλασσόλυκοι – Gunners (Σιπύλου)

Κυριακή 29/1
20:00, Scavs – Drafts (Αγ. Νικόλαος)
22:00, Έμπυροι B.C. – Buzzer Beeres (Νήαρ Ηστ)
22:00, Δουρούτη – Oklaχώμα Thunder (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:30, The Saints – Buzzer Βγείτερ (Πολυκλαδικό)

Τρίτη 31/1
22:30, Σφυριά – Athens Supergrungers (Ζωφριά)

Τετάρτη 1/2
21:00, LA Hipsters – MyRema State Warriors (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)


blog comments powered by Disqus

Share