Το πρώτο ηλεκτρονικό μπασκετικό περιοδικό με την πληρέστερη Αθλητιατρική Πύλη στο ελληνικό διαδίκτυο!

Πρόγραμμα 8ης αγωνιστικής Β Φάσης – όλες οι κατηγορίες

PDFΕκτύπωσηE-mail

"ΠΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ" - 2016-17


Share


 

Το πρόγραμμα της 8ης αγωνιστικής για τη Β Φάση σε Α1, Dynamic League, Challenge League και Championship. Αναλυτικά:


* Προσοχή: Πλέον αιτήματα ομάδων που δεν θα περιέχουν τουλάχιστον 3 εναλλακτικές (με τη μία να είναι σε ώρες Σαββατοκύριακου) δεν θα μπορούν να ικανοποιηθούν παρά μόνο τυχαία και τα παιχνίδια θα ορίζονται με βάση τη διαθεσιμότητα των γηπέδων της διοργάνωσης.


Α1

Α Όμιλος

Κυριακή 12/2
22:00, Γ.Α.Σ.Τ. – Alcoholics (Νήαρ Ηστ)

Zeppelin – Heat B.C. – αναβολή
Ρεμπελιακός – C-Drifters – αναβολή


Β Όμιλος

Σάββατο 11/2
21:45, Nothing But Net – Ξεφτιλάιζερς (Σιπύλου)

Κυριακή 12/2
19:30, Ζαππατίστας - Underdogs (Σιπύλου)

Foulareto B.C. – Miners - αναβολή
Dirtus Bologna – Underdogs – αναβολή


Γ Όμιλος

Δευτέρα 13/2
22:30, ΔΑΣΟΣ – Vitex Άφοβος B.C. (Στ. Βενέτης)

Τετάρτη 15/2
21:00, Στιγκιντριακοί – Ρούκουνες (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:30, Τιρινίνι – Undertakers (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Πέμπτη 16/2
22:30, Raptors – Χώματα (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)



Dynamic League

Σάββατο 11/2
18:00, Κροκόδειλοι - Havana Rum (Αγ. Νικόλαος)

Κυριακή 12/2
19:00, Chicago Tools – Μπάσχετοι (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
20:30, West Side Rippers – Red-dicolo (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
21:00, Pick ‘n’ Troll – Κένταυροι (Σιπύλου)

Τρίτη 14/2
22:30, Τριπόντιοι – Lazers B.C. (Ζωφριά)

Πέμπτη 16/2
21:00, Ερμής – Φωκιανός (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)



Challenge League

Α Όμιλος

Κυριακή 12/2
19:00, KMC B.C. - Τεμπελέηκερς (Νήαρ Ηστ)
22:30, Remal Madri – Gademians (Πολυκλαδικό)

Δευτέρα 13/2
21:00, Orlando Tragic – Catenazio B.C. (Αγ. Νικόλαος)


Β Όμιλος

Παρασκευή 10/2
21:10, Aladalon – Ήρεμη Δύναμη (Πολυκλαδικό)

Δευτέρα 13/2
22:30, High Post – Τουβλέικερς (Αγ. Νικόλαος)

Πέμπτη 16/2
22:30, Desperado – Makriko Rebound (Νήαρ Ηστ)


Γ Όμιλος

Σάββατο 11/2
20:15, Σουβλέηκερς – Los Rebels (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
21:45, Kallithea Pimps – Aces (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Πέμπτη 16/2
22:00, Pigs – Butchers (Σιπύλου)



Championship

Πέμπτη 9/2
22:30, Σφυριά – Buzzer Beeres (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Σάββατο 11/2
20:30, Glory Road – Drafts (Νήαρ Ηστ)
22:00, Paranormal Inactivity B.C. – Gunners (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 12/2
20:30, Scavs – MyRema State Warriors (Νήαρ Ηστ)
21:00, Θαλασσόλυκοι – Oklaχώμα Thunder (Πολυκλαδικό)
22:00, Δουρούτη – Buzzer Βγείτερ (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Τετάρτη 15/2
22:30, LA Hipsters – Athens Supergrungers (Αγ. Νικόλαος)

The Saints – Σφυριά – αναβολή


blog comments powered by Disqus

Share