Το πρώτο ηλεκτρονικό μπασκετικό περιοδικό με την πληρέστερη Αθλητιατρική Πύλη στο ελληνικό διαδίκτυο!

Πρόγραμμα 9ης αγωνιστικής Β Φάσης – όλες οι κατηγορίες

PDFΕκτύπωσηE-mail

"ΠΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ" - 2016-17


Share


 

Το πρόγραμμα για την 9η αγωνιστική στη Β Φάση της λίγκας σε Α1, Dynamic League, Challenge League και Championship. Αναλυτικά:


Α1

Α Όμιλος

Κυριακή 19/2
22:30, Zeppelin – Ρεμπελιακός (Σιπύλου)

Τετάρτη 22/2
21:00, Alcoholics – C-Drifters (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Πέμπτη 23/2
21:00, Heat B.C. – Κουλουβάχατα (Νήαρ Ηστ)


Β Όμιλος

Κυριακή 19/2
19:00, Miners – Ζαππατίστας (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Τετάρτη 22/2
22:30, Ξεφτιλάιζερς – Dirtus Bologna (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Foulareto B.C. – Underdogs – αναβολή


Γ Όμιλος

Κυριακή 19/2
22:00, Χώματα – Undertakers (Νήαρ Ηστ)

Δευτέρα 20/2
21:00, Τιρινίνι – ΔΑΣΟΣ (Στ. Βενέτης)
22:30, Άφοβος – Στιγκιντριακοί (Στ. Βενέτης)

Πέμπτη 23/2
21:00, Raptors – Ρούκουνες (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)



Dynamic League

Σάββατο 18/2
20:30, Φωκιανός – Κροκόδειλοι (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 19/2
19:00, Red-dicolo – Ερμής (Νήαρ Ηστ)
22:30, Κένταυροι – Τριπόντιοι (Πολυκλαδικό)

Τετάρτη 22/2
21:45, Lazers B.C. – Chicago Tools (Νήαρ Ηστ)

Havana Rum – Pick ‘n’ Troll – αναβολή
Μπάσχετοι – West Side Rippers – αναβολή



Challenge League

Α Όμιλος

Παρασκευή 17/2
22:30, Orlando Tragic – Gademians (Νήαρ Ηστ)

Σάββατο 18/2
20:00, Old Stars – KMC B.C. (Σιπύλου)

Κυριακή 19/2
20:30, Catenazio B.C. – Τεμπελέηκερς (Νήαρ Ηστ)


Β Όμιλος

Κυριακή 19/2
21:00, B.C. Abla – Makrino Rebound (Πολυκλαδικό)

Τρίτη 21/2
22:00, Aladalon – High Post (Νήαρ Ηστ)

Πέμπτη 23/2
22:30, Μπίρι Μπίρι – Τουβλέικερς (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)


Γ Όμιλος

Σάββατο 18/2
20:00, Σουβλέηκερς – Aces (Πολυκλαδικό)

Κυριακή 19/2
20:30, Angels – Kallithea Pimps (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Πέμπτη 23/2
22:00, OMEKO – Pigs (Σιπύλου)
22:30, Los Rebels – Butchers (Νήαρ Ηστ)



Championship

Σάββατο 18/2
20:30, Buzzer Βγείτερ – MyRema State Warriors (Ραιδεστού)
21:30, Θαλασσόλυκοι – Paranormal Inactivity B.C. (Πολυκλαδικό)
22:00, Athens Supergrungers – Oklaχώμα Thunder (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 19/2
21:00, Glory Road – Buzzer Beeres (Σιπύλου)
22:00, The Saints – Gunners (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη

Τρίτη 21/2
20:30, Σφυριά – Drafts (Νήαρ Ηστ)

Scavs – Έμπυροι B.C. – αναβολή


blog comments powered by Disqus

Share