Το πρώτο ηλεκτρονικό μπασκετικό περιοδικό με την πληρέστερη Αθλητιατρική Πύλη στο ελληνικό διαδίκτυο!

Πρόγραμμα 10ης αγωνιστικής Β Φάσης – όλες οι κατηγορίες

PDFΕκτύπωσηE-mail

"ΠΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ" - 2016-17


Share


 

Το πρόγραμμα για τη 10η αγωνιστική της Β Φάσης σε Α1, Dynamic League, Challenge League, Championship. Αναλυτικά:


Α1

Α Όμιλος

Κυριακή 5/3
22:00, Alcoholics – Ρεμπελιακός (Νήαρ Ηστ)
22:30, Heat B.C. – Γ.Α.Σ.Τ. (Πολυκλαδικό)

Δευτέρα 6/3
22:15, C-Drifters – Κουλουβάχατα (Στ. Βενέτης)


Β Όμιλος

Κυριακή 5/3
19:00, Nothing But Net – Underdogs (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Ζαππατίστας – Dirtus Bologna – αναβολή


Γ Όμιλος

Κυριακή 5/3
19:00, Undertakers – Vitex Άφοβος B.C. (Νήαρ Ηστ)
21:00, Χώματα – Τιρινίνι (Πολυκλαδικό)

Τετάρτη 8/3
21:00, Στιγκιντριακοί – Raptors (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Πέμπτη 9/3
22:00, ΔΑΣΟΣ – Ρούκουνες (Σιπύλου)



Dynamic League

Παρασκευή 3/3
22:30, Pick ‘n’ Troll – Red-dicolo (Πολυκλαδικό)

Σάββατο 4/3
18:30, Κένταυροι – Κροκόδειλοι (Σιπύλου)

Κυριακή 5/3
20:30, Ερμής – Φωκιανός (Νήαρ Ηστ)
21:45, Μπάσχετοι – West Side Rippers (Σιπύλου)

Πέμπτη 9/3
20:45, Τριπόντιοι – Havana Rum (Νήαρ Ηστ)



Challenge league

Α Όμιλος

Παρασκευή 3/3
21:10, Τεμπελέηκερς – Remal Madri (Πολυκλαδικό)

Κυριακή 5/3
18:30, Catenazio B.C. – KMC B.C. (Ραιδεστού)

Old Stars – Gademians – αναβολή


Β Όμιλος


Σάββατο 4/3
21:30, Ήρεμη Δύναμη – B.C. Abla (Πολυκλαδικό)

Τρίτη 7/3
21:00, Μπίρι Μπίρι – High Post (Νήαρ Ηστ)
22:30, Τουβλέικερς – Desperado (Νήαρ Ηστ)

Τετάρτη 8/3
22:30, Aladalon – Makrino Rebound (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)


Γ Όμιλος

Σάββατο 4/3
21:45, Los Rebels – Pigs (Σιπύλου)

Κυριακή 5/3
17:00, Angels – Σουβλέηκερς (Ραιδεστού)

Πέμπτη 9/3
22:15, ΟΜΕΚΟ – Aces (Νήαρ Ηστ)
22:30, Butchers – Kallithea Pimps (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)



Championship

Παρασκευή 3/3
22:30, Gunners – LA Hipsters (Νήαρ Ηστ)

Σάββατο 4/3
20:00, Paranormal Inactivity B.C. – Glory Road (Σιπύλου)
20:15, Drafts – The Saints (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
20:30, MyRema State Warriors – Athens Supergrungers (Νήαρ Ηστ)
21:45, Έμπυροι B.C. – Θαλασσόλυκοι (Στ. Βενέτης)
21:45, Scavs - Δουρούτη (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Κυριακή 5/3
20:30, Oklaχώμα Thunder – Σφυριά (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:00, Buzzer Beeres – Buzzer Βγείτερ (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)


blog comments powered by Disqus

Share