Το πρώτο ηλεκτρονικό μπασκετικό περιοδικό με την πληρέστερη Αθλητιατρική Πύλη στο ελληνικό διαδίκτυο!

Πρόγραμμα 11ης αγωνιστικής Β Φάσης – όλες οι κατηγορίες

PDFΕκτύπωσηE-mail

"ΠΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ" - 2016-17


Share


 

Το πρόγραμμα για την 11η εβδομάδα της λίγκας σε Α1, Dynamic League, Challenge League, Championship. Αναλυτικά:


Α1

Α Όμιλος


Κυριακή 12/3
19:00, Heat B.C. – Alcoholics (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Τετάρτη 15/3
21:45, Γ.Α.Σ.Τ. – Κουλουβάχατα (Νήαρ Ηστ)


Β Όμιλος

Σάββατο 11/3
21:45, Nothing But Net – Ζαππατίστας (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Κυριακή 12/3
19:00, Ξεφτιλάιζερς – Miners (Νήαρ Ηστ)

Πέμπτη 16/3
21:00, Foulareto B.C. – Dirtus Bologna (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)


Γ Όμιλος


Δευτέρα 13/3
22:15, ΔΑΣΟΣ – Undertakers (Στ. Βενέτης)

Τετάρτη 15/3
22:30, Τιρινίνι – Ρούκουνες (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Πέμπτη 16/3
22:00, Στιγκιντριακοί – Raptors (Σιπύλου)

Vitex Άφοβος B.C. – Χώματα – αναβολή



Dynamic League

Σάββατο 11/3
20:00, Ερμής – Κροκόδειλοι (Πολυκλαδικό)

Κυριακή 12/3
21:00, Κένταυροι – Μπάσχετοι (Πολυκλαδικό)

Τρίτη 14/3
22:30, Havana Rum – Chicago Tools (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Τετάρτη 15/3
21:00, West Side Rippers – Lazers B.C. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)



Challenge League

Α Όμιλος

Παρασκευή 10/3
22:15, Orlando Tragic – Remal Madri (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Κυριακή 12/3
17:00, Old Stars – Τεμπελέηκερς (Ραιδεστού)
21:45, KMC B.C. – Gademians (Σιπύλου)


Β Όμιλος

Παρασκευή 10/3
22:30, Ήρεμη Δύναμη – Μπίρι Μπίρι (Νήαρ Ηστ)

Σάββατο 11/3
20:15, B.C. Abla – Desperado (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Κυριακή 12/3
22:00, High Post – Makrino Rebound (Νήαρ Ηστ)

Πέμπτη 16/3
22:30, Aladalon – Τουβλέικερς (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)


Γ Όμιλος

Σάββατο 11/3
18:30, Pigs – Aces (Πολυκλαδικό)

Κυριακή 12/3
20:30, Σουβλέηκερς – Kallithea Pimps (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:00, Angels – Los Rebels (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Πέμπτη 16/3
22:30, ΟΜΕΚΟ – Butchers (Νήαρ Ηστ)



Championship

Σάββατο 11/3
20:30, Buzzer Beeres – Drafts (Νήαρ Ηστ)
21:30, Θαλασσόλυκοι – LA Hipsters (Πολυκλαδικό)
22:00, Έμπυροι B.C. – Athens Supergrungers (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 12/3
18:30, Glory Road – The Saints (Ραιδεστού)
20:30, Paranormal Inactivity B.C. – Σφυριά (Νήαρ Ηστ)
22:30, Gunners – Oklaχώμα Thunder (Πολυκλαδικό)




blog comments powered by Disqus

Share