Το πρώτο ηλεκτρονικό μπασκετικό περιοδικό με την πληρέστερη Αθλητιατρική Πύλη στο ελληνικό διαδίκτυο!

Πρόγραμμα 12ης εβδομάδας Β Φάσης – όλες οι κατηγορίες

PDFΕκτύπωσηE-mail

"ΠΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ" - 2016-17


Share


 

Το πρόγραμμα για τη 12η αγωνιστική στη Β Φάση της λίγκας σε Α1, Challenge League, Championship και την πρώτη εβδομάδα αναβολών στη Dynamic League. Αναλυτικά:


Α1

Α Όμιλος

Σάββατο 18/3
21:30, Ρεμπελιακός – Γ.Α.Σ.Τ. (Στ. Βενέτης)

Δευτέρα 20/3
22:15, C-Drifters – Heat B.C. (Στ. Βενέτης)

Κουλουβάχατα – Zeppelin 20-0


Β Όμιλος

Κυριακή 19/3
20:30, Miners – Underdogs (Νήαρ Ηστ)

Πέμπτη 23/3
22:00, Dirtus Bologna – Nothing But Net (Σιπύλου)
22:30, Foulareto B.C. – Ξεφτιλάιζερς (Νήαρ Ηστ)

Ζαππατίστας – Ξεφτιλάιζερς (εκκρεμεί ορισμός)


Γ Όμιλος

Κυριακή 19/3
19:00, Undertakers – Vitex Άφοβος B.C. (Νήαρ Ηστ)

Πέμπτη 23/3
21:00, Χώματα – Ρούκουνες (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Στιγκιντριακοί – ΔΑΣΟΣ – αναβολή
Τιρινίνι – Raptors – αναβολή



Dynamic League

Παρασκευή 17/3
22:30, Κροκόδειλοι – Red-dicolo (Νήαρ Ηστ)
22:30, Chicago Tools – Κένταυροι (Πολυκλαδικό)

Κυριακή 19/3
21:00, Φωκιανός – Τριπόντιοι (Πολυκλαδικό)

Τρίτη 21/3
22:30, Μπάσχετοι – Ερμής (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Τετάρτη 22/3
21:00, Havana Rum – Lazers B.C. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)



Challenge League

Α Όμιλος

Παρασκευή 17/3
21:10, KMC B.C. – Orlando Tragic (Πολυκλαδικό)

Σάββατο 18/3
21:30, Remal Madri – Old Stars (Πολυκλαδικό)

Πέμπτη 23/3
21:00, Catenazio B.C. – Gademians (Νήαρ Ηστ)


Β Όμιλος

Κυριακή 19/3
20:30, High Post – B.C. Abla (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Τρίτη 21/3
20:45, Μπίρι Μπίρι – Makrino Rebound (Νήαρ Ηστ)

Πέμπτη 23/3
22:30, Desperado – Aladalon (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Τουβλέικερς – Ήρεμη Δύναμη – αναβολή


Γ Όμιλος

Σάββατο 18/3
20:30, Pigs – Σουβλέηκερς (Νήαρ Ηστ)
22:00, Los Rebels – Aces (Νήαρ Ηστ)

Τρίτη 21/3
22:15, Kallithea Pimps – ΟΜΕΚΟ (Νήαρ Ηστ)

Τετάρτη 22/3
22:30, Butchers – Angels (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)



Championship

Παρασκευή 17/3
22:15, Σφυριά – The Saints (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Σάββατο 18/3
20:15, Θαλασσόλυκοι – Buzzer Beeres (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
21:45, Δουρούτη – Paranormal Inactivity B.C. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Κυριακή 19/3
17:00, Glory Road - Scavs (Ραιδεστού)
19:00, MyRema State Warriors – Oklaχώμα Thunder (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:00, LA Hipsters – Έμπυροι B.C. (Νήαρ Ηστ)

Athens Supergrungers – Gunners – αναβολή
Buzzer Βγείτερ – Drafts – αναβολή


blog comments powered by Disqus

Share