Το πρώτο ηλεκτρονικό μπασκετικό περιοδικό με την πληρέστερη Αθλητιατρική Πύλη στο ελληνικό διαδίκτυο!

Πρόγραμμα 13ης εβδομάδας Β Φάσης – όλες οι κατηγορίες

PDFΕκτύπωσηE-mail

"ΠΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ" - 2016-17


Share


 

Το πρόγραμμα για τη 13η αγωνιστική της Β Φάσης σε Α1, Challenge League και Championship, και την τελευταία εβδομάδα αναβολών σε Dynamic League. Αναλυτικά:


Α1

Α Όμιλος

Τρίτη 28/3
22:30, Ρεμπελιακός – Heat B.C. (Στ. Βενέτης)

Κουλουβάχατα – Alcoholics – αναβολή


Β Όμιλος

Κυριακή 26/3
19:00, Foulareto B.C. – Nothing But Net (Νήαρ Ηστ)

Δευτέρα 27/3
22:30, Underdogs – Ζαππατίστας (Στ. Βενέτης)

Dirtus Bologna – Miners – αναβολή


Γ Όμιλος

Σάββατο 25/3
21:30, Raptors – ΔΑΣΟΣ (Πολυκλαδικό)

Τετάρτη 29/3
22:30, Τιρινίνι – Vitex Άφοβος B.C. (Στ. Βενέτης)

Πέμπτη 30/3
22:00, Στιγκιντριακοί – Χώματα (Σιπύλου)

Undertakers – Ρούκουνες - αναβολή



Dynamic League

Κυριακή 26/3
19:00, Κένταυροι – Havana Rum (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Τρίτη 28/3
22:30, Ερμής – West Side Rippers (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:30, Pick ‘n’ Troll – Φωκιανός (Ραιδεστού)

Τετάρτη 29/3
21:45, Μπάσχετοι – Lazers B.C. (Νήαρ Ηστ)

Πέμπτη 30/3
22:30, Havana Rum – Pick ‘n’ Troll (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)



Challenge League

Α Όμιλος

Σάββατο 25/3
20:00, Orlando Tragic – Old Stars (Πολυκλαδικό)

Κυριακή 26/3
20:30, Remal Madri – Catenazio B.C. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Τετάρτη 29/3
21:00, Τεμπελέηκερς – Gademians (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)


Β Όμιλος

Παρασκευή 24/3
22:30, Τουβλέικερς – B.C. Abla (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 26/3
21:00, Ήρεμη Δύναμη – Desperado (Πολυκλαδικό)

Πέμπτη 30/3
22:30, Aladalon – Makrino Rebound (Νήαρ Ηστ)


Γ Όμιλος

Παρασκευή 24/3
22:15, Kallithea Pimps – Los Rebels (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Κυριακή 26/3
17:00, Pigs – Angels (Ραιδεστού)

Τετάρτη 29/3
22:30, Butchers – Aces (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Πέμπτη 30/3
21:00, Σουβλέηκερς – ΟΜΕΚΟ (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)



Championship

Σάββατο 25/3
20:30, Έμπυροι B.C. – Δουρούτη (Νήαρ Ηστ)
22:00, Buzzer Beeres – MyRema State Warriors (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 26/3
18:30, Oklaχώμα Thunder – Buzzer Βγείτερ (Ραιδεστού)
20:30, LA Hipsters – Scavs (Νήαρ Ηστ)
21:45, Glory Road – Θαλασσόλυκοι (Σιπύλου)
22:00, Gunners – Σφυριά (Νήαρ Ηστ)

Drafts – Athens Supergrungers - αναβολή
Paranormal Inactivity – Scavs – αναβολή



blog comments powered by Disqus

Share