Το πρώτο ηλεκτρονικό μπασκετικό περιοδικό με την πληρέστερη Αθλητιατρική Πύλη στο ελληνικό διαδίκτυο!

Πρόγραμμα Έξτρα Γύρου Ι Dynamic και 14ης αγ. – όλες οι κατηγορίες

PDFΕκτύπωσηE-mail

"ΠΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ" - 2016-17


Share


 

Το πρόγραμμα για τη 14η εβδομάδα της λίγκας σε Α1, Challenge League, Championship, αλλά και για τα πρώτα ματς του Έξτρα Γύρου της Dynamic League. Αναλυτικά:


Α1

Α Όμιλος

Τρίτη 4/4
21:00, Ρεμπελιακός – Κουλουβάχατα (Νήαρ Ηστ)

Πέμπτη 6/4
21:00, Heat B.C. – Γ.Α.Σ.Τ. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)


Β Όμιλος

Κυριακή 2/4
19:00, Ξεφτιλάιζερς – Underdogs (Νήαρ Ηστ)
19:00, Foulareto B.C. – Nothing But Net (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:15, Dirtus Bologna – Miners (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Τρίτη 4/4
22:30, Ζαππατίστας – Dirtus Bologna (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)


Γ Όμιλος

Κυριακή 2/4
21:45, Κένταυροι – Ρούκουνες (Σιπύλου) – Prime Cup

Δευτέρα 3/4
22:30, Χώματα – ΔΑΣΟΣ (Στ. Βενέτης)

Τρίτη 4/4
22:30, Στιγκιντριακοί – Τιρινίνι (Στ. Βενέτης)

Τετάρτη 5/4
22:30, Vitex Άφοβος B.C. – Ρούκουνες (Στ. Βενέτης)

Πέμπτη 6/4
22:30, Undertakers – Raptors (Νήαρ Ηστ)



Dynamic League


Σάββατο 1/4
20:15, Κροκόδειλοι – Ερμής (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (0-0)

Κυριακή 2/4
20:30, West Side Rippers - Red-dicolo (Στ. Βενέτης) – (0-0)
21:45, Κένταυροι – Ρούκουνες (Σιπύλου) – Prime Cup


Havana Rum - Lazers B.C. (εκκρεμεί ορισμός) – (0-0)
Chicago Tools - Μπάσχετοι (εκκρεμεί ορισμός) – (0-0)



Challenge League

Α Όμιλος

Παρασκευή 31/3
21:10, Τεμπελέηκερς – Orlando Tragic (Πολυκλαδικό)

Σάββατο 1/4
20:00, Remal Madri – KMC B.C. (Στ. Βενέτης)

Catenazio B.C. – Old Stars (εκκρεμεί ορισμός)


Β Όμιλος

Παρασκευή 31/3
22:15, Τουβλέικερς – B.C. Abla (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Τρίτη 4/4
22:30, Ήρεμη Δύναμη – Makrino Rebound (Νήαρ Ηστ)

Τετάρτη 5/4
22:30, Desperado – High Post (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Πέμπτη 6/4
22:30, Μπίρι Μπίρι – Aladalon (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)


Γ Όμιλος

Σάββατο 1/4
20:00, Kallithea Pimps – Pigs (Πολυκλαδικό)

Τετάρτη 5/4
21:00, Angels – Aces (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Πέμπτη 6/4
22:00, Los Rebels – ΟΜΕΚΟ (Σιπύλου)

Butchers – Σουβλέηκερς (εκκρεμεί ορισμός)



Championship

Σάββατο 1/4
20:30, Glory Road – Athens Supergrungers (Νήαρ Ηστ)
21:30, Θαλασσόλυκοι – Σφυριά (Πολυκλαδικό)

Κυριακή 2/4
18:30, Paranormal Inactivity B.C. – The Saints (Ραιδεστού)
20:30, Έμπυροι B.C. – MyRema State Warriors (Νήαρ Ηστ)
20:30, Δουρούτη – LA Hipsters (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
21:00, Buzzer Βγείτερ – Drafts (Πολυκλαδικό)
22:00, Gunners – Buzzer Beeres (Νήαρ Ηστ)


blog comments powered by Disqus

Share