Το πρώτο ηλεκτρονικό μπασκετικό περιοδικό με την πληρέστερη Αθλητιατρική Πύλη στο ελληνικό διαδίκτυο!

Πρόγραμμα 7/4 έως 20/4 – Prime Cup και όλες οι κατηγορίες

PDFΕκτύπωσηE-mail

"ΠΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ" - 2016-17


Share


 

Το πρόγραμμα της λίγκας από Παρασκευή 7/4 ως και Πέμπτη 20/4 για το Prime Cup, τα πλέι οφς της Dynamic League, το Championship και τις αναβολές σε Α1-Challenge League.

Όσοι αγώνες οριστούν ακόμη για το διάστημα αυτό θα προστεθούν στο παρόν άρθρο. Αναλυτικά:


Prime Cup

Παρασκευή 7/4
22:30, Butchers – Τουβλέικερς (Νήαρ Ηστ)

Σάββατο 8/4
20:15, Κροκόδειλοι – KMC B.C. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
21:45, Nothing But Net – LA Hipsters (Σιπύλου)

Κυριακή 9/4
19:00, Μπίρι Μπίρι – Athens Supergrungers (Νήαρ Ηστ)
18:30, Θαλασσόλυκοι – Pigs (Ραιδεστού)
21:00, Τριπόντιοι – Ήρεμη Δύναμη (Πολυκλαδικό)
22:00, Kallithea Pimps – Heat B.C. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Μ. Δευτέρα 10/4
22:30, Τιρινίνι – Red-dicolo (Στ. Βενέτης)

Μ. Τρίτη 11/4
22:30, Orlando Tragic – C-Drifters (Νήαρ Ηστ)

Μ. Τετάρτη 12/4
21:45, Ρεμπελιακός – Miners (Νήαρ Ηστ)


Buzzer Βγείτερ – Ερμής (εκκρεμεί ορισμός)
Lazers – Σουβλέηκερς (εκκρεμεί ορισμός)
Gunners – Makrino Rebound 20-0



Α1

Α Όμιλος

Μ. Τρίτη 11/4
21:30, Κουλουβάχατα – Alcoholics (Στ. Βενέτης)


Β Όμιλος

Μ. Τρίτη 11/4
22:15, Nothing But Net – Foulareto B.C. (Πολυκλαδικό)


Γ Όμιλος

Κυριακή 9/4
22:30, Vitex Άφοβος B.C. – Χώματα (Στ. Βενέτης)

Μ. Τρίτη 11/4
22:30, Στιγκιντριακοί – ΔΑΣΟΣ (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Τετάρτη 19/4
21:00, Vitex Άφοβος B.C. - Raptors (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Πέμπτη 20/4
22:30, Undertakers - Ρούκουνες (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)


Dynamic League

Παρασκευή 7/4
22:15, Chicago Tools – Μπάσχετοι (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (0-0)

Σάββατο 8/4
18:30, Havana Rum – Lazers B.C. (Πολυκλαδικό) – (0-0)

Τετάρτη 19/4
21:45, Havana Rum - Lazers B.C. (Νήαρ Ηστ) (1-0)
22:00, Ερμής - Κροκόδειλοι (Πολυκλαδικό) (0-1)


Challenge League

Α Όμιλος

Παρασκευή 7/4
22:30, Orlando Tragic – Gademians (Σιπύλου)

Κυριακή 9/4
17:00, Catenazio B.C. – Old Stars (Ραιδεστού)


Β Όμιλος

Μ. Δευτέρα 10/4
21:00, B.C. Abla – Aladalon (Στ. Βενέτης)

Γ Όμιλος

Δευτέρα 10/4
22:30, ΟΜΕΚΟ – Angels (Πολυκλαδικό)

Πέμπτη 20/4
22:30, Butchers – Los Rebels (Νήαρ Ηστ)



Championship

Κυριακή 9/4
19:00, Buzzer Beeres – Δουρούτη (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
20:30, Oklaχώμα Thunder – Drafts (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
20:30, Glory Road – MyRema State Warriors (Νήαρ Ηστ)
21:00, Paranormal Inactivity B.C. – Buzzer Βγείτερ (Στ. Βενέτης)
22:00, Έμπυροι B.C. – Scavs (Νήαρ Ηστ)


blog comments powered by Disqus

Share