Το πρώτο ηλεκτρονικό μπασκετικό περιοδικό με την πληρέστερη Αθλητιατρική Πύλη στο ελληνικό διαδίκτυο!

Πρόγραμμα Championship, αναβολών Α1-Challenge, πλέι οφς Dynamic

PDFΕκτύπωσηE-mail

"ΠΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ" - 2016-17


Share


 

Το πρόγραμμα για το διάστημα 21-27/4 με τις αναβολές της φάσης των ομίλων για το A1 και το Challenge League, τα πλέι οφς της Dynamic League, και τη 15η εβδομάδα του Championship. Αναλυτικά:


Prime Cup

Σάββατο 22/4
20:15, Ερμής – Buzzer Βγείτερ (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – Prime Cup “64”
21:30, Κένταυροι – Aladalon (Πολυκλαδικό) – Prime Cup “32”



Α1

Α Όμιλος

Τετάρτη 26/4
22:30, C-Drifters – Γ.Α.Σ.Τ. (Ραιδεστού)


Β Όμιλος

Σάββατο 22/4
18:30, Foulareto B.C. – Miners (Πολυκλαδικό)
20:00, Ζαππατίστας – Ξεφτιλάιζερς (Πολυκλαδικό)

Κυριακή 23/4
22:00, Dirtus Bologna – Underdogs (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Πέμπτη 27/4
22:00, Miners – Nothing But Net (Σιπύλου)

Ζαππατίστας – Foulareto B.C. (εκκρεμεί ορισμός)


Γ Όμιλος

Δευτέρα 24/4
22:30, ΔΑΣΟΣ – Χώματα (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Τρίτη 25/4
22:40, Τιρινίνι – Raptors (Στ. Βενέτης)

Πέμπτη 27/4
22:30, Undertakers – Στιγκιντριακοί (Νήαρ Ηστ)



Dynamic League

Σάββατο 22/4
20:15, Ερμής – Buzzer Βγείτερ (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – Prime Cup “64”
21:30, Κένταυροι – Aladalon (Πολυκλαδικό) – Prime Cup “32”

Δευτέρα 24/4
22:30, Chicago Tools – Μπάσχετοι (Στ. Βενέτης)

Τρίτη 25/4
22:15, West Side Rippers – Red-dicolo (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)



Challenge League

Α Όμιλος

Κυριακή 23/4
18:30, Old Stars – Catenazio B.C. (Ραιδεστού)

Τρίτη 25/4
20:45, Orlando Tragic – Τεμπελέηκερς (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Old Stars – Gademians (εκκρεμεί ορισμός)


Β Όμιλος

Σάββατο 22/4
21:30, Κένταυροι – Aladalon (Πολυκλαδικό) – Prime Cup “32”

Κυριακή 23/4
20:30, High Post – Ήρεμη Δύναμη (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Δευτέρα 24/4
19:30, Desperado – Μπίρι Μπίρι (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Τετάρτη 26/4
22:40, Τουβλέικερς – Ήρεμη Δύναμη (Στ. Βενέτης)


Γ Όμιλος

Δευτέρα 24/4
21:00, Butchers – Σουβλέηκερς (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)



Championship

Σάββατο 22/4
20:15, Ερμής – Buzzer Βγείτερ (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – Prime Cup “64”

Κυριακή 23/4
19:00, Glory Road – Δουρούτη (Νήαρ Ηστ)
19:00, Σφυριά – Έμπυροι B.C. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
20:30, Athens Supergrungers – Paranormal Inactivity B.C. (Νήαρ Ηστ)
21:00, Scavs – Θαλασσόλυκοι (Πολυκλαδικό)
22:00, Gunners – Drafts (Νήαρ Ηστ)

Πέμπτη 27/4
21:00, Buzzer Beeres – Oklaχώμα Thunder (Νήαρ Ηστ)


blog comments powered by Disqus

Share