Το πρώτο ηλεκτρονικό μπασκετικό περιοδικό με την πληρέστερη Αθλητιατρική Πύλη στο ελληνικό διαδίκτυο!

Πρόγραμμα 5/5 έως 11/5 – όλες οι κατηγορίες και Prime Cup

PDFΕκτύπωσηE-mail

"ΠΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ" - 2016-17


Share


 

Το πρόγραμμα της λίγκας για το διάστημα από Παρασκευή 5/5 ως Πέμπτη 11/5. Στο πρόγραμμα περιλαμβάνονται αγώνες Prime Cup, μπαράζ και πλέι οφς Α1, μπαράζ και πλέι οφς Challenge League, πλέι οφς Dynamic League, καθώς και αγώνες φάσης ομίλων Championship. Αναλυτικά:


* Τις επόμενες ημέρες θα προστεθούν στο πρόγραμμα αγώνες πλέι οφς σε A1, Dynamic League και Challenge League.

** Οι διευθύνσεις των νέων γηπέδων:
Γήπεδο Εσπέρου: Λαμπράκη Γρηγορίου & Τρικούπη Χαριλάου, Καλλιθέα, 17671
Γήπεδο Ιφιγενείας: Ιφιγενείας 11Α και Δοϊράνης, Καλλιθέα



Prime Cup

Πέμπτη 4/5
21:15, Γ.Α.Σ.Τ. - Τριπόντιοι (Πολυκλαδικό)

Παρασκευή 5/5
22:30, ΔΑΣΟΣ – C-Drifters (Σιπύλου)

Δευτέρα 8/5
21:30, Lazers B.C. – Σουβλέηκερς (Σιπύλου)



Α1

Δευτέρα 8/5
22:00, Dirtus Bologna – Χώματα (Καλλιθέα/Ιφιγενείας) – (0-0)
22:30, Alcoholics – Foulareto B.C. (Στ. Βενέτης) – Μπαράζ καλύτερων 6ων

Τετάρτη 10/5
20:45, Στιγκιντριακοί – Ξεφτιλάιζερς (Καλλιθέα/Ιφιγενείας) – (0-0)
22:00, Nothing But Net – Γ.Α.Σ.Τ. (Καλλιθέα/Ιφιγενείας) – (0-0)
22:15, Τιρινίνι – Heat B.C. (Πολυκλαδικό) – (0-0)
22:15, Raptors– Ζαππατίστας (Σιπύλου) – (0-0)

Κουλουβάχατα – Miners (εκκρεμεί ορισμός)
C-Drifters – Άφοβος (εκκρεμεί ορισμός)



Dynamic League

Παρασκευή 5/5
22:30, Μπάσχετοι – Chicago Tools (Νήαρ Ηστ) – (1-1)

Κυριακή 7/5
20:00, Κένταυροι – Red-dicolo (Σιπύλου) – (0-0)

Πέμπτη 11/5
21:00, Pick ‘n’ Troll – Chicago Tools (Σιπύλου) – (0-0)
22:00, Φωκιανός – Havana Rum (Καλλιθέα/Ιφιγενείας) - (1-0)
22:30, Τριπόντιοι – Ερμής (Πολυκλαδικό) – (0-0)



Challenge League

Παρασκευή 5/5
22:00, High Post – Τεμπελέηκερς (Καλλιθέα/Εσπέρου) – Μπαράζ καλύτερων 6ων

Κυριακή 7/5
17:00, KMC B.C. – B.C. Abla (Ραιδεστού) – (0-0)
19:00, Kallithea Pimps – Catenazio B.C. (Νήαρ Ηστ) – (0-0)
22:00, Pigs – Desperado (Νήαρ Ηστ) – (0-0)
22:30, Ήρεμη Δύναμη – Remal Madri (Πολυκλαδικό) – (0-0)

Δευτέρα 8/5
22:30, OMEKO – Τεμπελέηκερς (Πολυκλαδικό) – Μπαράζ καλύτερων 6ων

Τρίτη 9/5
21:30, Aladalon – Aces (Σιπύλου) – (1-0)

Πέμπτη 11/5
21:00, Gademians – Los Rebels (Νηαρ Ηστ) – (0-0)
22:30, Kallithea Pimps – Catenazio B.C. (Σιπύλου) - (0-1)
22:30, Butchers – Τουβλέικερς (Νήαρ Ηστ) – (1-0)



Championship

Παρασκευή 5/5
21:30, Gunners – MyRema State Warriors (Καλλιθέα/Ιφιγενείας)

Σάββατο 6/5
20:00, Έμπυροι B.C. – The Saints (Πολυκλαδικό)
20:30, Drafts – Athens Supergrungers (Νήαρ Ηστ)
21:00, Δουρούτη – Θαλασσόλυκοι (Στ. Βενέτης)

Κυριακή 7/5
20:30, Σφυριά – Glory Road (Νήαρ Ηστ)
20:30, Paranormal Inactivity B.C. – LA Hipsters (Καλλιθέα/Εσπέρου)
21:45, Gunners – Buzzer Βγείτερ (Σιπύλου)  

Τρίτη 9/5
22:00, Scavs – Buzzer Beeres (Καλλιθέα/Ιφιγενείας)


blog comments powered by Disqus

Share