Το πρώτο ηλεκτρονικό μπασκετικό περιοδικό με την πληρέστερη Αθλητιατρική Πύλη στο ελληνικό διαδίκτυο!

Πρόγραμμα 12/5 έως 18/5 – όλες οι κατηγορίες και Prime Cup

PDFΕκτύπωσηE-mail

"ΠΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ" - 2016-17


Share


 

Το πρόγραμμα για το διάστημα από 12/5 ως 18/5. Το πρόγραμμα έχει τα τελευταία ματς της κανονικής περιόδου στο Championship, πλέι οφς Α1, Dynamic League, Challenge League, αλλά και αγώνες Prime Cup, ενώ στην πορεία όσα ματς οριστούν ως 18/5 θα προστίθενται στο παρόν άρθρο. Αναλυτικά:


* Τις επόμενες ημέρες θα προστεθούν στο πρόγραμμα αγώνες πλέι οφς σε A1, Dynamic League και Challenge League.

** Οι διευθύνσεις των νέων γηπέδων:
Γήπεδο Εσπέρου: Λαμπράκη Γρηγορίου & Τρικούπη Χαριλάου, Καλλιθέα, 17671
Γήπεδο Ιφιγενείας: Ιφιγενείας 11Α και Δοϊράνης, Καλλιθέα


Prime Cup

Πέμπτη 18/5
22:15, Butchers - West Side Rippers (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)



Α1

Σάββατο 13/5
20:30, Vitex Άφοβος B.C. – C-Drifters (Νήαρ Ηστ) – (0-0)

Κυριακή 14/5
20:30, Miners – Κουλουβάχατα (Νήαρ Ηστ) – (0-0)
21:00, Ρεμπελιακός-Ρούκουνες (Πολυκλαδικό) – (0-0)
22:30, Τιρινίνι – Heat B.C. (Πολυκλαδικό) – (1-0)

Δευτέρα 15/5
21:30, Dirtus Bologna – Χώματα (Καλλιθέα/Ιφιγενείας) – (1-0)
22:30, Ζαππατίστας - Raptors (Σιπύλου) – (1-0)

Τρίτη 16/5
20:45, Ξεφτιλάιζερς – Στιγκιντριακοί (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (0-1)
21:00, Κουλουβάχατα – Miners (Νήαρ Ηστ) – (GM2)
21:30, Vitex Άφοβος B.C. – C-Drifters (Καλλιθέα/Ιφιγενείας) – (GM2)

Πέμπτη 18/5
22:00, Nothing But Net – Γ.Α.Σ.Τ. (Καλλιθέα/Ιφιγενείας) – (1-0)



Dynamic League

Κυριακή 14/5
19:00, Pick ‘n’ Troll – Chicago Tools (Νήαρ Ηστ) – (1-0)
22:00, Κένταυροι – Red-dicolo (Στ. Βενέτης) – (1-0)

Πέμπτη 18/5
20:45, Τριπόντιοι – Ερμής (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (1-0)



Challenge League

Παρασκευή 12/5
22:30, Ήρεμη Δύναμη – Remal Madri (Πολυκλαδικό) – (1-0)

Κυριακή 14/5
20:30, KMC B.C. – B.C. Abla (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (1-0)
22:00, Gademians – Los Rebels (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (0-1)

Δευτέρα 15/5
20:45, Pigs – Desperado (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) - (1-0)
22:30, Orlando Tragic – ΟΜΕΚΟ (Στ. Βενέτης) - (0-0)

Τρίτη 16/5
22:15, Kallithea Pimps - Catenazio B.C. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (1-1)

Τετάρτη 17/5
21:30, KMC B.C. - B.C. Abla (Καλλιθέα/Ιφιγενείας) – (1-1)
22:15, Gademians - Los Rebels (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (1-1)

Πέμπτη 18/5
22:30, Orlando Tragic – ΟΜΕΚΟ (Σιπύλου) - (1-0)



Championship

Παρασκευή 12/5
22:00, Scavs – The Saints (Καλλιθέα/Εσπέρου)
22:30, Drafts – MyRema State Warriors (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 14/5
17:30, The Saints – Θαλασσόλυκοι (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
19:00, Buzzer Βγείτερ – Έμπυροι B.C. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Πέμπτη 18/5
22:30, Athens Supergrungers – Gunners (Νήαρ Ηστ)




blog comments powered by Disqus

Share