Το πρώτο ηλεκτρονικό μπασκετικό περιοδικό με την πληρέστερη Αθλητιατρική Πύλη στο ελληνικό διαδίκτυο!

Πρόγραμμα 19/5 ως 29/5 – όλες οι κατηγορίες

PDFΕκτύπωσηE-mail

"ΠΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ" - 2016-17


Share


 

Το πρόγραμμα της λίγκας για το διάστημα από την Παρασκευή 19/5 ως και την Δευτέρα 29/5. Συμπεριλαμβάνει αγώνες πλέι οφς Α1, Dynamic League, Challenge League, Championship, Prime Cup, ενώ σε αυτό το άρθρο θα προστεθούν όλα τα ματς που θα οριστούν τις επόμενες ημέρες για τις συγκεκριμένες ημερομηνίες. Αναλυτικά:


* Τις επόμενες ημέρες θα προστεθούν στο πρόγραμμα αγώνες πλέι οφς σε A1, Dynamic League, Challenge League, Championship, Prime Cup.

** Οι διευθύνσεις των νέων γηπέδων:
Γήπεδο Εσπέρου: Λαμπράκη Γρηγορίου & Τρικούπη Χαριλάου, Καλλιθέα, 17671
Γήπεδο Ιφιγενείας: Ιφιγενείας 11Α και Δοϊράνης, Καλλιθέα



Prime Cup

Πέμπτη 25/5
22:30, Butchers - Dirtus Bologna (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 28/5
20:30, Los Rebels - Κροκόδειλοι (Νήαρ Ηστ)
22:00, Gunners - Ερμής (Νήαρ Ηστ)

Δευτέρα 29/5
21:00, Lazers B.C. - Ξεφτιλάιζερς (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)




Α1

Δευτέρα 22/5
20:45, Ρεμπελιακός – Ρούκουνες (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (1-0)
22:15, Raptors – Ζαππατίστας (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (1-1)

Τετάρτη 24/5
20:45, Nothing But Net - Γ.Α.Σ.Τ. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (1-1)

Πέμπτη 25/5
22:15, Vitex Άφοβος B.C. – C-Drifters (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (1-1)





Dynamic League

Δευτέρα 22/5
22:30, Κένταυροι – Red-dicolo (Στ. Βενέτης) – (1-1)



Challenge League

Τρίτη 23/5
22:15, Pigs – Desperado (Πολυκλαδικο) – (1-1)

Πέμπτη 25/5
20:45, Aladalon - Gademians (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (0-0)
22:00, Orlando Tragic - OMEKO (Πολυκλαδικό) – (1-1)

Παρασκευή 26/5
22:15, Ήρεμη Δύναμη - KMC B.C. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (0-0)



Championship

Κυριακή 21/5
18:15, Oklaχώμα Thunder – Θαλασσόλυκοι (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (0-0)

Δευτέρα 22/5
22:00, LA Hipsters – Buzzer Βγείτερ (Πολυκλαδικό) – (0-0)

Τρίτη 23/5
22:15, Athens Supergrungers – Buzzer Beeres (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (0-0)

Παρασκευή 26/5
20:45, Σφυριά - The Saints (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (0-0)

Σάββατο 27/5
20:00, Glory Road - Paranormal Inactivity B.C. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (0-0)
20:30, Drafts - MyRema State Warriors (Νήαρ Ηστ) – (0-0)

Κυριακή 28/5
18:30, Oklaχώμα Thunder - Θαλασσόλυκοι (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (1-0)

Δευτέρα 29/5
22:30, Athens Supergrungers - Buzzer Beeres (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (1-0)




blog comments powered by Disqus

Share