Το πρώτο ηλεκτρονικό μπασκετικό περιοδικό με την πληρέστερη Αθλητιατρική Πύλη στο ελληνικό διαδίκτυο!

Πρόγραμμα 26/5 έως 5/6 – όλες οι κατηγορίες και Prime Cup

PDFΕκτύπωσηE-mail

"ΠΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ" - 2016-17


Share


 

Το πρόγραμμα της λίγκας για το διάστημα από την Παρασκευή 26/5 ως και την Δευτέρα 5/6. Συμπεριλαμβάνει αγώνες πλέι οφς Α1, Dynamic League, Challenge League, Championship, Prime Cup, ενώ σε αυτό το άρθρο θα προστεθούν όλα τα ματς που θα οριστούν τις επόμενες ημέρες για τις συγκεκριμένες ημερομηνίες. Αναλυτικά:


* Τις επόμενες ημέρες θα προστεθούν στο πρόγραμμα αγώνες πλέι οφς σε A1, Dynamic League, Challenge League, Championship, Prime Cup.

** Οι διευθύνσεις των νέων γηπέδων:
Γήπεδο Εσπέρου: Λαμπράκη Γρηγορίου & Τρικούπη Χαριλάου, Καλλιθέα, 17671
Γήπεδο Ιφιγενείας: Ιφιγενείας 11Α και Δοϊράνης, Καλλιθέα



Prime Cup

Κυριακή 28/5
20:30, Κροκόδειλοι – Los Rebels (Νήαρ Ηστ)
22:00, Gunners – Ερμής (Νήαρ Ηστ)

Δευτέρα 29/5
21:00, Lazers B.C. – Ξεφτιλάιζερς (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Δευτέρα 5/6
22:30, Aladalon - Athens Supergrungers (Καλλιθέα/Λ.Κατσωνη)



Α1

Τρίτη 30/5
22:30, Στιγκιντριακοί – Ζαππατίστας (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (0-0)

Πέμπτη 1/6
21:00, Γ.Α.Σ.Τ. - Miners (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (0-0)

Κυριακή 4/6
22:15, Ζαππατίστας - Στιγκιντριακοί (Σιπύλου) – (0-1)



Dynamic League

Τετάρτη 31/5
22:30, Red-dicolo – Φωκιανός (Νήαρ Ηστ) – Semifinal

Παρασκευή 2/6
22:30, Τριπόντιοι – Pick ‘n’ Troll (Νήαρ Ηστ) – Semifinal



Challenge League

Παρασκευή 26/5
22:15, Ήρεμη Δύναμη – KMC B.C. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (0-0)

Δευτέρα 29/5
22:30, ΟΜΕΚΟ - Kallithea Pimps (Στ. Βενέτης) – (0-0)

Τρίτη 30/5
21:00, Ήρεμη Δύναμη - KMC B.C. (Νήαρ Ηστ) – (0-1)



Championship


Παρασκευή 26/5
20:45, Σφυριά – The Saints (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (0-0)

Σάββατο 27/5
20:30, Drafts – MyRema State Warriors (Νήαρ Ηστ) – (0-0)
20:00, Glory Road – Paranormal Inactivity B.C. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (0-0)

Κυριακή 28/5
18:30, Oklaχώμα Thunder – Θαλασσόλυκοι (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (1-0)

Δευτέρα 29/5
22:30, Athens Supergrungers – Buzzer Beeres (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (1-0)

Τρίτη 30/5
21:00, Buzzer Βγείτερ – LA Hipsters (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (0-1)

Τετάρτη 31/5
22:30, Gunners - Δουρούτη (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (0-0)

Πέμπτη 1/6
22:30, Σφυριά - The Saints (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (1-0)

Κυριακή 4/6
18:30, Oklaχώμα Thunder - Έμπυροι B.C. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) – (0-0)



blog comments powered by Disqus

Share