Το πρώτο ηλεκτρονικό μπασκετικό περιοδικό με την πληρέστερη Αθλητιατρική Πύλη στο ελληνικό διαδίκτυο!

Πρόγραμμα Stars Battle – όλοι οι αγώνες

PDFΕκτύπωσηE-mail

"ΠΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ" - 2016-17


Share


 

Το πρόγραμμα ολόκληρου του Stars Battle του «Πάνος Ζαχαρογιάννης»:


- Εδώ στο παρόν άρθρο θα προστεθούν όλοι οι αγώνες της λίγκας που θα οριστούν σε όλους τους ομίλους, ως το τέλος.

- Οι αγώνες αναφέρονται με αντίστροφη χρονολογική σειρά (οι παλιότεροι ημερολογιακά προς τα κάτω, οι νεότεροι ημερολογιακά πιο πάνω).

- Οι διευθύνσεις των γηπέδων.


Τρίτη 25/7
21:00, Peronia B.C. - West Empire (Πολυκλαδικό) - Τελικός

Δευτέρα 24/7
21:00, Thaferwparea B.C. - West Empire (Πολυκλαδικό)
22:30, Ρούκουνες - Peronia B.C. (Πολυκλαδικό)


Τετάρτη 19/7
22:30, Peronia B.C. - Dragons (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη) - 2ο ημίχρονο

Δευτέρα 17/7
21:00, Flood - New Med (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:30, Ρούκουνες - Peronia B.C. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)


Πέμπτη 13/7
22:30, Dragons - Ρούκουνες (Πολυκλαδικό)

Τετάρτη 12/7
21:00, Thaferwparea B.C. - Flood (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:30, Peronia B.C. - West Empire (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Τρίτη 11/7
21:00, Παλαίμαχοι Κ22 - Ρούκουνες (Πολυκλαδικό)

Δευτέρα 10/7
21:30, Dragons - Flood (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
21:45, Peronia B.C. - Thaferwparea B.C. (Σιπύλου)
22:30, West Empire - New Med (Πολυκλαδικό)

Πέμπτη 6/7
22:00, Ρούκουνες - New Med (Σιπύλου)
22:30, Peronia B.C. - Παλαίμαχοι Κ22 (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)


Τετάρτη 5/7
21:00, West Empire - Flood (Νήαρ Ηστ)
21:45, Dragons - Thaferwparea B.C. (Σιπύλου)

Δευτέρα 3/7
21:30, Flood - Peronia B.C. (Νήαρ Ηστ)
22:30, Dragons - West Empire (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Κυριακή 2/7
21:00, Thaferwparea B.C. - New Med (Πολυκλαδικό)


Παρασκευή 30/6
21:00, Flood - Παλαίμαχοι Κ22 (Νήαρ Ηστ)

Πέμπτη 29/6
21:45, Dragons - Trolakers (Στ. Βενέτης)
22:30, Peronia B.C. - New Med (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Τετάρτη 28/6
21:00, Παλαίμαχοι Κ22 - Thaferwparea B.C. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
21:30, Ρούκουνες - West Empire (Καλλιθέα/Ιφιγενείας)

Τρίτη 27/6
22:30, Dragons - New Med (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Δευτέρα 26/6
21:00, Ρούκουνες - Flood (Νήαρ Ηστ)
21:00, West Empire - Thaferwparea B.C. (Στ.Βενέτης)
22:30, Peronia B.C. - Trolakers (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Σάββατο 24/6
20:00, Flood - Trolakers (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Πέμπτη 22/6
22:30, Peronia B.C. - Dragons (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Τετάρτη 21/6
22:15, Παλαίμαχοι Κ22 - West Empire (Πολυκλαδικό)

Κυριακή 18/6
21:30, Ρούκουνες - Thaferwparea B.C. (Στ. Βενέτης)





blog comments powered by Disqus

Share