Home / Πάνος Ζαχαρογιάννης 2013-14 / Απτόητα τα Κουλουβάχατα, νίκη για Θαλασσόλυκους!

Απτόητα τα Κουλουβάχατα, νίκη για Θαλασσόλυκους!

Τα Κουλουβάχατα κέρδισαν με 78-60 την Αττική για να συνεχίσουν αήττητα μετά την 9η αγωνιστική του ΣΤ ομίλου του 1ου γκρουπ του ερασιτεχνικού πρωταθλήματος «Πάνος Ζαχαρογιάννης» που διοργανώνει ο ΑΓΣ Πολυνίκης. Οι Θαλασσόλυκοι σκαρφάλωσαν κι άλλο στη βαθμολογία μετά το 61-52 επί των Red Hot Chili Hoopers, ενώ οι Zeppelin κέρδισαν με 68-34 τους Wanted. Οι Δικαστές επικράτησαν στην εκπνοή με 63-61 των Remal Madri, οι Nothing But Net κέρδισαν με 75-39 τους North Side Kings, με τους Ατρόμητους να επικρατούν με 50-48 της Μαύρης Θύελλας.

REMAL MADRI – ΔΙΚΑΣΤΕΣ 61-63
(17-14, 29-25, 43-40, 61-63)

Οι Δικαστές κέρδισαν τους Remal Madri με 61-63 με το παιχνίδι να είναι κλειστό σε όλη τη διάρκειά του. Με τον Μαζιώτη και τον Λαμπρούκο οι Remal Madri προηγήθηκαν με 4-3 μετά το καλάθι του Τζίμα, για να απαντήσει ο Τούμπας. Ο Λαμπρούκος έφερε την ομάδα του στο 10-6, αλλά ο Πανουριάς σκόραρε καλάθι και φάουλ, με τον Τούμπα να ισοφαρίζει και τον Πανουριά να γράφει το 12-14. Ο Κουτάλας απάντησε για να ισοφαρίσει, με τον Σιδηρόπουλο να γράφει τρίποντο για το 17-14 στο τέλος της περιόδου.

Στο 2ο δεκάλεπτο ο Λαμπρούκος έγραψε το 21-14, με τους Δικαστές να απαντούν με τον Τζίμα. Στο 23-20 έφερε το ματς ο Συκαράς, για να απαντήσει ξανά ο Λαμπρούκος για το 27-20 της ομάδας του. Οι Δικαστές με τον Συκαρά και τον Κρέπαπα πλησίασαν σε 27-25, για να κλείσει το ημίχρονο ο Κουτάλας με βολές. Στην 3η περίοδο ο Μαζιώτης έφερε το ματς στο 31-25, με τον Καλό να σκοράρει τρίποντο για το 34-27. Οι Δικαστές απάντησαν με τον Συκαρά για να κρατήσει μπροστά τους Remal Madri ο Ρούσσος. Ο Καμμένος με τον Τζίμα μείωσαν σε 37-35, ενώ μετά το καλάθι του Κουτάλα ο Καμμένος και ο Τζίμας και πάλι ήταν που σκόραραν για το προσπέρασμα των Δικαστών με 39-40. Πάντως, το 30ο λεπτό βρήκε τους Remal Madri μπροστά, αφού ο Κουτάλας με 4 πόντους έγραψε το 43-40.

Στο 4ο δεκάλεπτο ο Βιλλιώτης έφερε το ματς στο 45-40, ενώ το τρίποντο του Μαζιώτη έγραψε το 48-43 για να φέρει το ματς στο 50-43 ο Βιλλιώτης. Οι Δικαστές μείωσαν με τον Τζίμα σε 50-46, αλλά οι Remal Madri και πάλλι αντέδρασαν σωστά, ο Μαζιώτης με τον Κουτάλα τους έφεραν στο 54-47 και μετά ο Λαμπρούκος στο 56-48. Ο Συκαράς μείωσε σε 56-51 για να έρθει ο Πανουριάς με 5 πόντους και να φέρει 1:12 πριν το τέλος το ματς στο 57-56. Ο Κουτάλας απάντησε μπαίνοντας στο τελευταίο λεπτό, αλλά ο Συκαράς με καλάθι και φάουλ ισοφάρισε τον αγώνα στα 47 δευτερόλεπτα.

Οι Remal Madri είχαν 0/2 βολές μετά, με τον Σαραντάκο να φέρνει την ομάδα του μπροστά με 59-61 για να απαντήσει με 2/2 βολές ο Κουτάλας ισοφαρίζοντας. Οι Δικαστές είχαν την τελευταία επίθεση, έκαναν έρμπολ, αλλά ήρθε σαν από μηχανής θεός ο Στρατηγάκος στην εκπνοή, μάζεψε το επιθετικό ριμπάουντ και έγραψε το 61-63 για την ομάδα του!

Για τους νικητές ο Τζίμας με τον Συκαρά είχαν από 17 πόντους, ο Πανουριάς 12. Για τους Remal Madri ο Κουτάλας είχε 20 πόντους, ο Λαμπρούκος 14 και ο Μαζιώτης 11.

Remal Madri (Μαζιώτης Κ.): Καλός Γ. 3 (1), Σιδηρόπουλος Γ. 3 (1), Μαζιώτης Κ. 11 (1), Κουτάλας Γ. 20, Βιλλιώτης Δ. 4, Παπάζογλου Σ. 2, Λαμπρούκος Χ. 14, Ρούσσος Β. 4.

Δικαστές (Συκαράς Χ.): Τούμπας Γ. 5, Καμμένος Σ. 4, Κρεπαπάς Σ. 2, Συκαράς Σ. 17, Σαραντάκος Π. 3, Στρατηγάκος Π. 3, Βαζαίος Γ., Τζίμας Γ. 17 (2), Πανουριάς Δ. 12 (1).

ΘΑΛΑΣΣΟΛΥΚΟΙ – RED HOT CHILI HOOPERS 61-52
(16-14, 31-27, 49-39, 61-52)

Οι Θαλασσόλυκοι κέρδισαν με Red Hot Chili Hoopers με 61-52 με το παιχνίδι να ξεκινά με 7-3 για τους νικητές από τον Μαράκη, τον Λέντζο Γ. και τον Δασκαλάκη, για να απαντήσουν ο Μάμαλης με τον Βενέτη για το 7-7 και ο Κεφαλόπουλος για το 9-9. Ο Γερμενής έγραψε το 14-11 με 5 πόντους, ο Σακλαρίδης ισοφάρισε τον αγώνα, με το δεκάλεπτο να κλείνει από τον Λέντζο Γ. στο 16-14.

Στη 2η περίοδο ο Λέντζος Γ. έφερε το ματς στο 19-14 για να απαντήσει ο Χλης, με τον Λέντζο Φ. να σκοράρει για το 25-16 της ομάδας του. Οι Red Hot Chili Hoopers με καλάθι και φάουλ του Τζέκου πλησίασαν, με τον Φραγκογιάννη και τον Σακλαρίδη να φέρνουν το ματς στο 25-23 για να ισοφαρίσει ο Κυριάκογλου. Όμως, ο Μαράκης είχε την τελευταία λέξη για τους Θαλασσόλυκους, τρίποντο και 31-25, με το ημίχρονο να κλείνει από βολές του Φραγκογιάννη.

Στην επανάληψη ο Λέντζος Φ. με τον Μαράκη έφεραν το ματς στο 36-27, ενώ μετά την απάντηση του Χλη, ο Λέντζος Γ. με τρίποντο ανέβασε τη διαφορά στους 10 πόντους, 39-29. Οι Red Hot Chili Hoopers προσπάθησαν να μειώσουν, με τον Φραγκογιάννη και τον Χλη βρέθηκαν στο 39-34, αλλά οι Θαλασσόλυκοι ήλεγχαν το ματς, ο Σκαρμέας με τον Δασκαλάκη έγραψαν το 43-34. Ο Κυριάκογλου με 5 πόντους μείωσε σε 43-39, αλλά και πάλι οι Θαλασσόλυκοι είχαν απάντηση, ο Καραγιαννίδης Γ. με τον Δασκαλάκη ανέβασαν τη διαφορά στους 10 πόντους, 49-39.

Στο 4ο δεκάλεπτο οι Red Hot Chili Hoopers με καλάθι και φάουλ του Τζέκου πλησίασαν, αλλά είδαν τον Δασκαλάκη πάλι έξω από τα 6.75 να γράφει το 52-42, με τον Τεντόμα να ανεβάζει τη διαφορά στους 11 πόντους, 54-43. Το ίδιο έκανε και ο Καραγιαννίδης Τ. για το 56-45, με τον ίδιο να γράφει το 58-46 λίγο μετά. Ο Χλης με τον Φραγκογιάννη απάντησαν για το 58-50, με τον Τεντόμα να ανεβάζει πάλι τη διαφορά στους 10 πόντους και τον Χλη να κλείνει το ματς στο 61-52.

Για τους νικητές ο Λέντζος Γ. είχε 14 πόντους, ο Δασκαλάκης 10, ο Μαράκης 9. Για τους Red Hot Chili Hoopers ο Χλης είχε 13 πόντους, ο Φραγκογιάννης 11, ο Κυριάκογλου 7.

Θαλασσόλυκοι (Καραγιαννίδης Γ.): Καραγιαννίδης Τ. 4, Λέντζος Φ. 6, Σκαρμέας Κ. 2, Γερμενής Χ. 5 (1), Καραγιαννίδης Γ. 6, Τεντόμας Ν. 5, Λέντζος Γ. 14 (2), Δασκαλάκης Π. 10 (2), Βελέντζας Γ., Παπαδόπουλος, Μαράκης Α. 9 (3).

Red Hot Chili Hoopers (Κυριάκογλου Σ.): Σακλαρίδης Θ. 5 (1), Βενέτης Χ. 5, Κεφαλόπουλος Τ. 3, Φραγκογιάννης Ι. 11, Κυριάκογλου Σ. 7 (1), Λαμπαθάκης Γ., Τσέκος Κ. 6, Χλης Θ. 13 (1), Μάμαλης Ν. 2.

NORTH SIDE KINGS – NOTHING BUT NET 39-75
(10-11, 20-26, 27-49, 39-75)

Οι Nothing But Net κέρδισαν με 39-75 τους North Side Kings ελέγχοντας το ματς μετά το ημίχρονο. Στο πρώτο δεκάλεπτο οι North Side Kings μπήκαν με τον Κολλιόπουλο και τον Ρούσσο για το 5-2, με τον Καραμανή να απαντά. Ο Μαριάκης έγραψε το 8-4, ο Καραμανής μείωσε σε 8-7, με τον Μαριάκη και πάλι να σκοράρει για το 10-7. Όμως, 4 πόντοι του Καραμανή έκλεισαν την περίοδο στο 10-11. Στο 2ο δεκάλεπτο το σερί των Nothing But Net συνεχίστηκε και έφτασε στο 0-12, ο Λαμπετίδης με τον Βασιλείου, τον Σαπλατέρα και τον Παναγιωτόπουλο σκόραραν για το 10-19. Οι North Side Kings απάντησαν για το 18-21 με τον Κολλιόπουλο, τον Καλλιγιάννη και τον Ρούσσο, για να έρθει ο Παναγιωτόπουλος να σκοράρει για το 18-23. Ο Μποτσάκος μείωσε με τον Κοτσίφη να κλείνει το ημίχρονο στο 20-26.

Στην επανάληψη οι Nothing But Net έφτασαν το σερί τους στο 0-17, ο Καραμανής με τον Παναγιωτόπουλο σκόραραν για το 20-32, με τον Σαπλατέρα και τον Βασιλείου να φτάνουν το παιχνίδι στο 20-40. Το σερί διέκοψε ο Ρούσσος, με τον Κολλιόπουλο να γράφει το 24-42, για να έρθει ο Περράκης για το 24-47. Ο Μποτσάκος μείωσε σε 27-47, με το δεκάλεπτο να τελειώνει από τον Καραμανή στο 27-49.

Στην 4η περίοδο ο Καραμανής συνέχισε, με τον Μποτσάκο να απαντά για το 29-51. Ο Περράκης με τον Κραμανή έφεραν τον αγώνα στο 29-61, για να διακόψει το σερί ο Δερμάτης, με τον Κερχουλά να απαντά για το 31-64. Ο Κολλιόπουλος σκόραρε για το 35-64, με τον παναγιωτόπουλο και τον Κοτσίφη να γράφουν το 35-69, πριν ο Παναωιτόπουλος με τον Περράκη φέρουν την ομάδα τους στο 35-73, για να κλείσουν το ματς Κολλιόπουλος και Μαριάκης.

Για τους νικητές ο Παναγιωτόπουλος είχε 20 πόντους, ο Καραμανής 19, ο Περράκης 9 και ο Κοτσίφης 7. Για τους North Side Kings ο Κολλιόπουλος είχε 11 πόντους, ο Μποτσάκος 9 και ο Μαριάκης 7.

North Side Kings (Δερμάτης Δ.): Κολλιόπουλος Γ. 11 (1), Ρούσσος Λ. 6, Μαριάκης Α. 7 (1), Μποτσάκος Χ. 9, Καλλιγιάννης Μ. 4, Δερμάτης Δ. 2, Ρούσσος Τ..

Nothing But Net (Κοτσίφης Β.): Κοτσίφης Β. 7 (2), Κερχουλάς Β. 4, Καραμανής Ν. 19, Σαπλατέρας Θ. 6, Περράκης Α. 9 (1), Λαμπετίδης Φ. 4, Παναγιωτόπουλος Κ. 20, Βασιλείου Α. 6.

WANTED – ZEPPELIN 34-68
(9-22, 19-36, 26-46, 34-68)

Οι Zeppelin κέρδισαν τους Wanted με 34-68 με το παιχνίδι να ξεκινά με 2-12 για τους νικητές από τον Τσαντζαλή, τον Θωμά και τον Μυριτζή. Ο Βουτσινός απάντησε με τρίποντο, με τον Παπαδάτο και τον Μυριτζή να φέρνουν το ματς στο 5-16 πριν έρθει το καλάθι του Ρίζου. Ο Νάστας έφερε το ματς στο 7-22 για να κλείσει η περίοδος από τον Παπαδαντωνάκη, 9-22.

Στο 2ο δεκάλεπτο ο Τσαντζαλής με τον Ποζιόπουλο και τον Ρήγα έγραψαν το 9-28, με τους Wanted να απαντούν για το 17-32 με τον Βουτσινό, τον Κουβάτσο και τον Παπαδαντωνάκη. Ο Αντωνίου σκόραρε στη συνέχεια για τους Zeppelin με τον Μαυριτσάκη και τον Τσαντζαλή να κλείνουν το ημίχρονο στο 19-36. Στην 3η περίοδο ο Θωμάς με τον Παπαδάτο έφεραν το ματς στο 19-41, με τον Ρούσσο και τον Ρίζο να απαντούν για το 24-41. Ο Ρήγας σκόραρε για το 24-44 και ξανά μετά το καλάθι του Βουτσινού, εκείνος έκανε το 26-46 στο τέλος της περιόδου.

Στο 4ο δεκάλεπτο ο Ρήγας με τον Θωμά και τον Ποζιόπουλο έφεραν το ματς στο 26-54 φτάνοντας το σερί των Zeppelin στο 0-10, με τον Μαυριτσάκη να το διακόπτει. Ο Ρήγας με τον Τσαντζαλή και τον Νάστα ήταν που απάντησαν για το 28-63, με τον Μαυριτσάκη να γράφει το 30-63 και τον Μυριτζή να απαντά. Ο Κουβάτσος έφερε στο 34-66 το παιχνίδι για να κλείσει το σκορ ο Μυριτζής.

Για τους νικητές ο Τσαντζαλής, ο Ρήγας, ο Μυριτζής είχαν από 12 πόντους, ο Νάστας 9, ο Παπαδάτος 8 και ο Θωμάς 7. Για τους Wanted ο Μαυριτσάκης είχε 10 πόντους και ο Βουτσινός 7.

Wanted (Βουτσινός Α.): Ρούσσος Σ. 3 (1), Κουβάτσος Π. 6, Βαλούρδος Π., Ρίζος Τ. 4, Τσιμτσίκης Θ., Μαυριτσάκης Α. 10, Παπαδαντωνάκης Μ. 4, Βουτσινός Α. 7 (1).

Zeppelin (Κουτσός Α.): Παπαδάτος Χ. 8, Ρήγας Γ. 12, Αντωνίου Μ. 2, Μυριτζής Μ. 12, Θωμάς Θ. 7, Τσαντζαλής Θ. 12, Ποζιόπουλος Λ. 6 (1), Νάστας Β. 9 (1).

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ – ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ 50-48
(10-6, 21-18, 36-30, 50-48)

Οι Ατρόμητοι κέρδισαν τη Μαύρη Θύελλα με 50-48 μετά από σκληρό ντέρμπι. Το ματς ξεκίνησε με 6-1 για τους νικητές από τον Κομνινό και τον Φουνταδάκη, για να απαντήσει με τρίποντο ο Σουρέλης. Ο Κούρτης με τον Παπαδοπετράκη έφεραν το ματς στο 10-4, για να κλείσει ο Σταθόπουλος το δεκάλεπτο στο 10-6. Στη 2η περίοδο η διαφορά ανέβηκε στους 10 πόντους από τον Φουνταδάκη, τον Καραχάλιο και τον Χαρατσάρη, 16-6, με τη Μαύρη Θύελλα να απαντά με Σταθόπουλο και Μυλωνά για να πλησιάσει με τον Γύφτο στο 16-12. Ο Φουνταδάκης κράτησε την ομάδα του μπροστά, αλλά τα τρίποντα από Αναστασόπουλο και Σταθόπουλο έφεραν το ματς στο 19-18, με το ημίχρονο να κλείνει από τον Καραχάλιο.

Στην επανάληψη ο Φουνταδάκης σκόραρε για το 23-18, με τον Αλεξόπουλο και τον Σουρέλη να απαντούν για να ισοφαρίσει το ματς ο Γύφτος σε 25-25. Ο Χαρατσάρης με τον Καραχάλιο σκόραραν για τους Ατρόμητους για το 30-25 με τον Αλεξόπουλο να απαντά και τον Χαρατσάρη να φέρνει το ματς στο 33-28. Ο Γύφτος έγραψε το 33-30, με τον Χαρατσάρη να κλείνει με βολές το δεκάλεπτο.

Στην 4η περίοδο ο Σταθόπουλος με τον Μακρηγιάννη βοήθησαν τη Μαύρη Θύελλα να πλησιάσει σε 36-35, με τον Φουνταδάκη να απαντά δυο φορές για το 38-35 και το 40-36. Ο Αλεξόπουλος μείωσε σε 40-38 για να έρθει ο Σταθόπουλος με καλάθι και φάουλ για το 41-41 στο πεντάλεπτο. Ο Χαρατσάρης κράτησε την ομάδα του μπροστά, με τη Μαύρη Θύελλα να έχει 2/4 βολές στις επόμενες επιθέσεις, για να γράψει ο Φουνταδάκης το 44-42 και ο Χαρατζάρης το 46-43 λίγο μετά. Με τρίποντο του Μυλωνά η Μαύρη Θύελλα ισοφάρισε τον αγώνα σε 46-46 με 1:20 για το τέλος, ο Φουνταδάκης έκανε το 48-46 με 2/2 βολές, με τον Αναστασόπουλο να ισοφαρίζει στα 40 δευτερόλεπτα, 48-48. Ο Φουνταδάκης πέτυχε 2/2 βολές δέκα δευτερόλεπτα αργότερα με τη Μαύρη Θύελλα να μην καταφέρνει να ευστοχήσει για να πάρουν τη νίκη οι Ατρόμητοι.

Για τους νικητές ο Φουνταδάκης είχε 17 πόντους, ο Χαρατσάρης 11, ο Καραχάλιος 8. Για τη Μαύρη Θύελλα ο Σταθόπουλος είχε 15 πόντους, ενώ Αλεξόπουλος και Γύφτος από 7.

Ατρόμητοι (Τσαλδάρης): Γιάχος Γ., Παύλος Μ., Τσαλδάρης Β. 1, Καραχάλιος Γ. 8, Κελαϊδής Γ. 2, Κούρτης Ν. 3, Χαρατσάρης Κ. 11, Κομνινός Π. 4, Παπαδοπετράκης Γ. 4, Φουνταδάκης Γ. 17.

Μαύρη Θύελλα (Σταθόπουλος Π., Μυλωνάς Γ.): Γύφτος Θ. 7, Πετρόπουλος Χ., Σταθόπουλος Π. 15 (1), Μακρηγιάννης Γ. 3 (1), Αλεξόπουλος Σ. 7, Αναστασόπουλος Κ. 6 (1), Σουρέλης Χ. 5 (1), Μυλωνάς Γ. 5 (1).

ΚΟΥΛΟΥΒΑΧΑΤΑ – ΑΤΤΙΚΗ 78-60
(18-14, 38-26, 52-42, 78-60)

Τα Κουλουβάχατα κέρδισαν την Αττική με 78-60 για να παραμείνουν μόνα πρώτα και αήττητα στη βαθμολογία. Το παιχνίδι ξεκίνησε με 2-7 για την Αττική από τον Αναγνωστόπουλο, τον Καλικούρδη και τον Μαγκαφά, για να απαντήσουν ο Καραγιάννης με τον Κουμεντάκη. Ο Μαγκαφάς με τρίποντο έγραψε το 6-10, με την Αττική να πηγαίνει στο 8-14 με τον Τρικαλιώτη. Τα Κουλουβάχατα αντέδρασαν, ένα 10-0 από τον Καραγιάννη, τον Καπέλη και τον Κουμεντάκη τα έφερε μπροστά με 18-14 στο δεκάλεπτο.

Στο 2ο δεκάλεπτο ο Παπαδόπουλος έφερε το ματς στο 20-14, ενώ μετά το καλάθι του Καλικούρδη ο Κοτίνης με τον Καπέλη ήταν που έγραψαν το 24-16. Η Αττική απάντησε με τρίποντο του Μαγκαφά, αλλά τα Κουλουβάχατα είχαν τον έλεγχο. Ο Παπαδόπουλος με τον Κοτίνη ήταν που σκόραραν για το 36-22 της ομάδας τους, με τον Μαγκαφά να απαντά και τον Κουμεντάκη να κλείνει το ημίχρονο στο 38-26.

Στην επανάληψη ο Μαγκαφάς σκόραρε για το 39-29, αλλά τα Κουλουβάχατα με Κοτίνη και Παπαδόπουλο πήγαν στο 44-31. Η Αττική απάντησε για να μειώσει, ο Μαγκαφάς ήταν που έφερε το ματς στο 46-37, με τον Καραγιάννη να απαντά και να στέλνει το ματς στο 52-40. Και πάλι η Αττική προσπάθησε, ο Μαγκαφάς έκλεισε το 3ο δεκάλεπτο στο 52-42, για να μειώσει ο Σταυρόπουλος Αν. σε 52-46 στο ξεκίνημα της 4ης περιόδου.

Όμως, ένα 8-0 από τα Κουλουβάχατα ήταν που έκρινε το ματς, δύο τρίποντα από Καλλιγά και Κοτίνη και ένα καλάθι του Παπαδόπουλου έφεραν το ματς στο 60-46. Ο Μαγκαφάς απάντησε με τρίποντο, αλλά ο Παπαδόπουλος με τον Καπέλη και τον Καραγιάννη έτρεξαν νέο 8-0 για το 68-49. Στους 20 πόντους έφερε τη διαφορά ο Κουμεντάκης μετά το καλάθι και φάουλ του Αλαντίν, 72-52, με τον Γαλάνη και τον Χατζή να μειώνουν σε 72-57. Τα δύο τρίποντα του Κοτίνη στο τέλος και ένα καλάθι του Αλαντίν, έκλεισαν το ματς στο 78-60 για τα Κουλουβάχατα.

Για τους νικητές ο Κοτίνης είχε 23 πόντους, ο Καραγιάννης 14, ο Παπαδόπουλος με τον Κουμεντάκη από 13, ο Καπέλης 12. Για την Αττική, ο Μαγκαφάς είχε 26 πόντους και ο Καλικούρδης 8.

Κουλουβάχατα (Κουμεντάκης Ν.): Κουμεντάκης Ν. 13 (1), Παπαδόπουλος Α. 13 (2), Καλλιγάς Π. 3 (1), Καπέλης Θ. 12 (1), Χρυσικόπουλος Τ., Κοτίνης Ν. 23 (4), Καραγιάννης Σ. 14.

Αττική (Μπουργαζάς Β.): Χατζής Μ. 3, Τρικαλιώτης Α. 5, Καλικούρδης 8, Σταυρόπουλος Αγ., Μαγκαφάς Σ. 26 (3), Ξερέας Μ. 1, Αλαντίν Δ. 5, Γαλάνης Δ. 3 (1), Σταυρόπουλος Αν. 5 (1), Αναγνωστόπουλος Α. 4.

Πρωταθλητές τα Κουλουβάχατα!

Τα Κουλουβάχατα κατέκτησαν τον τίτλο στο 1ο γκρουπ του ερασιτεχνικού πρωταθλήματος «Πάνος Ζαχαρογιάννης» που διοργανώνει …