Home / Πάνος Ζαχαρογιάννης 2012-13 / Τα 24 ρόστερ του πρωταθλήματος

Τα 24 ρόστερ του πρωταθλήματος

Ολοκληρώθηκε η διαδικασία υποβολής των τελικών τους ρόστερ απ’ όλες τις ομάδες του ερασιτεχνικού πρωταθλήματος «Πάνος Ζαχαρογιάννης». Οι διοργανωτές έχουν στη διάθεσή τους την τελική λίστα και την προώθησαν προς δημοσίευση.

Οι διοργανωτές επεσήμαναν ότι από τα ρόστερ ορισμένων ομάδων αφαιρέθηκαν παίκτες που δεν έχουν δικαίωμα συμμετοχής στο πρωτάθλημα, διευκρινίζοντας ότι κανένας από αυτούς δεν είχε συμμετοχή ως τώρα σε αγώνα. Επίσης, ζητούν από τις ομάδες που δεν το έχουν κάνει ως τώρα να δηλώσουν ποιοι παίκτες τους αγωνίζονται στις κατηγορίες Δ΄ ΕΣΚΑ/ΕΣΚΑΝΑ.

Αναλυτικά τα ρόστερ των 24 ομάδων με τους 390 δηλωμένους παίκτες:

ΑΤΤΙΚΗ
1. Μπέλλος Γιάννης
2. Ξερέας Μιχάλης
3. Αντωνάκης Γρηγόρης
4. Κρητικός Διονύσης
5. Γανωτής Ηλίας
6. Κόρμας Δημήτρης
7. Γαλάνης Δημήτρης
8. Καραλής Άρης
9. Καραλής Δημήτρης
10. Μπότσας Γιώργος
11. Αναγνωστόπουλος Άρης
12. Αναγνωστόπουλος Μανώλης
13. Κοντός Γιάννης
14. Χριστόπουλος Τάσος
15. Κωστούλας Δημήτρης
16. Κυριάκος Φώτης
17. Παυλόπουλος Ηλίας
18. Κικίλιας Βασίλης
19. Τρικαλιώτης Αστέριος
20. Μπουργαζάς Βασίλης

Αίγλη lobby AΦΟΒΟΣ

1. Ντούβας Ευάγγελος
2. Συμεωνίδης Ευστράτιος
3. Γιακουμάτος Παναγιώτης
4. Γκότσης Μύρωνας
5. Καψάλης Χρήστος
6. Γιαννακής Γιώργος
7. Τσικόλας Γιώργος
8. Σπυριδωνάτος Σπύρος
9. Γιαννόπουλος Νίκος
10. Τραϊφόρος Κωνσταντίνος
11. Ποντικόπουλος Αθανάσιος
12. Συσκάκης Αντώνης
13. Μπολώσης Κωνσταντίνος
14. Καραντζούνης Τάσος
15. Αναγνώστου Στέφανος
16. Καρουτάς Ν
17. Ανατολίτης I

εBEERοι
1. Γκούσκος Μάνος
2. Γκούσκος Δάνος
3. Μόντι Βασίλης
4. Χαντόπουλος Θοδωρής
5. Κανελλίδης Παναγιώτης
6. Δουκλιάς Σωτήρης
7. Αλεβίζος Δημήτρης
8. Ζώτος Χρήστος
9. Ρήγας Χρήστος
10. Χανιωτάκης Γιάννης
11. Χριστοδουλάκης Βασίλης
12. Ζώτος Παναγιώτης
13. Κοντώρης Άγγελος
14. Τσακίρης Θανάσης
15. Ανδρουλάκης Κωνσταντίνος
16. Τασσιόπουλος Φανούρης
17. Κολυβάς Νίκος

ΗΡΕΜΗ ΔΥΝΑΜΗ
1. Ανυφαντάκης Ιωάννης
2. Γρίβας Αθανάσιος
3. Χριστοδούλου Θεόδωρος
4. Παπαχρήστος Βασίλειος
5. Γλαβέλης Φίλιππος
6. Κανέλλος Ιωάννης
7. Γεωργίου Γεώργιος
8. Πασσας Σπυρίδων
9. Χάχαλης Ευάγγελος
10. Χάχαλης Χρυσοβαλάντης
11. Χαιντας Ανδρέας
12. Νικολόπουλος Δημήτριος
13. Χατζηιωαννίδης Χαράλαμπος
14. Μπίτσικας Επαμεινώνδας
15. Βασιλέλης Προκόπης
16. Τσερτος Φώτης
17. Πατρίκιος Νίκος
18. Βλάχος Αχιλλέας
19. Σερμιν Αλέξανδρος
20. Γράψας Επαμεινώνδας

ΘΑΛΑΣΣΟΛΥΚΟΙ
1. Καραγιαννίδης Γιάννης
2. Καραγιαννίδης Τάσος
3. Τεντόμας Νίκος
4. Μανάι Δημήτρης
5. Γερμενής Χρήστος
6. Βελέντζας Γιώργος
7. Δασκαλάκης Παναγιώτης
8. Φοινίτσης Μπάμπης
9. Λέντζος Φάνης
10. Λέντζος Γιάννης
11. Λύρας Γιάννης
12. Αδαμίδης Νίκος
13. Τσανικλίδης Θεόφιλος

ΚΑΤΩ ΓΕΙΤΟΝΙΑ

1. Χατζηπαρασκευάς Χρήστος
2. Μαυράκης Δημήτρης
3. Φαββιάς Στέλιος
4. Κωνσταντόπουλος Γιώργος
5. Φωτιάδης Χρήστος
6. Φωτιάδης Αλέξανδρος
7. Μοσχόπουλος Σπύρος
8. Λιακόπουλος Ηλίας
9. Ζώτος Βελισσάριος
10. Κωστελέτος Λευτέρης
11. Κουτσούκος Σωτήρης
12. Τσαμάλης Π.

ΠΛΑΤΕΙΑ
1. Χρυσούλας Χρήστος
2. Χρυσούλας Παναγιώτης
3. Σαντικτσής Κωνσταντίνος
4. Αθανασίου Σωτήρης
5. Βλαχαδάμης Ευστάθιος
6. Μπαλής Μιχαήλ
7. Μπαλής Ευθύμιος
8. Γιαγλόγλου Γιάννης
9. Κουτρελάκος Παναγιώτης
10. Ναξάκης Σπυρίδων
11. Τρίμης Σταύρος
12. Ζαφειρόπουλος Αντώνιος
13. Γεωργακόπουλος Αλέξανδρος
14. Σκοπελίτης Κωνσταντίνος
15. Παπαϊωάννου Γιάννης

ΡΟΥΚΟΥΝΕΣ

1) Παπαδόπουλος Σάββας
2) Φίλιππας Βαγγέλης
3) Καραμπάτσος Στάθης
4) Μητρόπουλος Γιάννης
5) Πανόπουλος Άγγελος
6) Σαμιώτης Στέλιος
7) Μιχάλης Κώστας
8) Μορφιάδης Πέτρος
9) Μιχάλης Στέλιος
10) Θεοδωρόπουλος Κώστας
11) Λουπασάκης Μιχάλης
12) Τοπαλίδης Δημήτρης
13) Χριστοδουλόπουλος Μιχάλης
14) Τσερπές Ηρακλής
15) Ρατσιάτος Σπύρος
16) Βαρβερόπουλος Γιάννης

ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
1. Βουλέλλης Παναγιώτης
2. Περιστεράκης Μιχάλης
3. Ισάρης Μιχάλης
4. Νάκης Άγγελος
5. Δημούλης Φώντας
6. Σπανός Αλέκος
7. Φραγκάκης Ηλίας
8. Κοροβέσης Παναγιώτης
9. Ζαφειρόγλου Πέτρος
10. Δικαίος Ανδρέας
11. Χατζηδάκης Άγγελος
12. Γρίβας Νίκος
13. Μελετίου Νίκος
14. Χατζηγιαννάκης Μιχάλης
15. Πανάρετος Ζώης
16. Γρίβας Διονύσης
17. Ζαφειρόγλου Παύλος
18. Παπαβασιλείου Άγγελος
19. Μανώλης Χρυσός
20. Φεγγος Σάββας

ΣΤΙΓΚΙΝΤΡΙΑΚΟΙ

1. Γράψας Αργύρης
2. Γαβρίδης Γιάννης
3. Γκιόσης Γιάννης
4. Μπούσουλας Μιχάλης
5. Κυριαθόπουλος Κώστας
6. Μένεγος Παναγιώτης
7. Εγγλέζος Τάκης
8. Γρυπάρης Θοδωρής
9. Μιχαηλίδης Ιορδάνης
10. Κόκκορης Θοδωρής
11. Κτενίδης Γιώργος
12. Διαμαντόπουλος Σταμάτης
13. Μπότσης Γιώργος
14. Παπαντωνίου Τάσος
15. Νούκας Δημήτρης
16. Κάδος Χάρης
17. Καζάκος Παναγιώτης

ΤΙΡΙΝΙΝΙ
1. Γιώργος Λεγάκης
2. Νίκος Κουσούλης
3. Αντώνης Κουσούλης
4. Αντρέας Αντωνόπουλος
5. Δημήτρης Παντελής
6. Χρήστος Κουρτογιάννης
7. Δημήτρης Λογοθέτης
8. Νίκος Βεζυρόγλου
9. Δημήτρης Κώτσος
10. Μάριος Ξενόφος
11. Γιάννης Γαλανόπουλος
12. Νίκος Σταματέρης
13. Άγγελος Νικολάου
14. Καρίμ Σέτα
15. Παναγιώτης Κουτέλας
16. Άγγελος Κουβαράς
17. Παναγιώτης Μυλωγιαννάκης
18. Παναγιώτης Ασημακόπουλος
19. Μάκης Γαλάτης
20. Τζο Αρλάουκας

ΤΡΙΠΟΝΤΙΟΙ
1. Τσαφαντάκης Δημήτρης
2. Καλορίτης Νικόλαος
3. Μπέης Άγγελος
4. Δημογιώργας Παναγιώτης
5. Παπανδρέου Δημήτρης
6. Παβάτζογλου Αλέξανδρος
7. Χασόγιας Θοδωρής
8. Χασιώτης Γιώργος
9. Γεωργάτος Στάθης
10. Δαμιανάκης Ζάχος
11. Ράλλης Κώστας

ΑLLEY ΟΥΠΣ
1. Χατζηνικολάου Χρήστος
2. Σταυρόπουλος Άγγελος
3. Παπαδόπουλος Βασίλης
4. Κουλούπης Θοδωρής
5. Χατζηνικολάου Σταύρος
6. Καμζέλας Ιωάννης
7. Τσιριγώτης Κωνσταντίνος
8. Στεργίου Γιώργος
9. Στεφανιδάκης Γιώργος
10. Μαζιώτης Κώστας
11. Φυρογένης Ρωμανός
12. Χατζηνικολάου Εμμανουήλ
13. Σταυρόπουλος Ανδρέας
14. Χαλούδης Θοδωρής
15. Γονιδάκης Κωνσταντίνος
16. Χαραλαμπόπουλος Γιώργος
17. Παρασκευόπουλος Νικόλαος
18. Μπομπέτσης Ιωάννης
19. Τσομπάνος Βασίλειος
20. Γιαννουκάς Αντώνιος

BARCEΛΙΩΜΑ
1. Γκότσης Γιάννης
2. Σκαλτσογιάννης Βασίλης
3. Λιανάκης Γιάννης
4. Μουχάκης Νίκος
5. Μενεξιάδης Σήφης
6. Τσιαμούρης Πάρης
7. Ταμβάκης Θοδωρής
8. Μαρκάκης Γιώργος
9. Νικολόπουλος Θοδωρής
10. Μαντάκος Δημήτρης
11. Κονταράτος Νίκος
12. Πουλακίδης Βασίλης
13. Κιτζάκης Χρήστος
14. Πουτσικάκης Τίμος
15. Λουμιώτης Γιάννης

CREAM TEAM

1. Αλέξης Ταταμίδης
2. Νίκος Ζούλιας
3. Παναγιώτης Σταθόπουλος
4. Γιώργος Ζήσης
5. Νίκος Τούσης
6. Μπάμπης Κοτσιότας
7. Γιώργος Μιλωνάς
8. Φάνης Κολοβός
9. Ηλίας Κολοβός
10. Δημήτρης Ζήσης
11. Μιχάλης Βάμβακας
12. Δημήτρης Τσαϊνης
13. Γιώργος Καλόμαλος
14. Μιχάλης Μπολάνος
15. Νίκος Τούντας
16. Γιώργος Πιστολάς
17. Γεωργος Δουβικος
18. Nicolic Vojin
19. Ανδρεας Σουλιωτης

DESPERADO
1. Μουρούτης Παναγιώτης
2. Καραλής Ευστάθιος
3. Μαυροφρύδης Δημήτρης
4. Εμμανουηλίδης Αλέξανδρος
5. Ταχάτος Παναγιώτης
6. Διαμαντής Παναγιώτης
7. Δάφνος Δημήτρης
8. Κατσιαβάρας Παναγιώτης
9. Κειμέρης Δημήτρης
10. Βαβίζος Θεόφιλος
11. Δραγατζίκης Κώστας
12. Καραμήτρος Απόστολος
13. Σεφέρης Δημήτρης
14. Ράγγας Φώτης
15. Σαλιμένος Βασίλης
16. Κορκονδείλας Βασίλης

DRINK TEAM
1. Βασίλης Γιαννιτσιώτης
2. Σταμάτης Κώτσογλου
3. Γιώργος Τσαβούρογλου
4. Νίκος Κώτσογλου
5. Μηνάς Παπαδόπουλος
6. Χρήστος Καβακιώτης
7. Σταμάτης Κουμάνης
8. Λαζάρου Γιώργος
9. Παραγιάννης Κωνσταντίνος
10. Κώστας Τσαβούρογλου
11. Μπεκρής Γιάννης
12. Αυγουλάς Δημήτριος
13. Βασίλης Σέμας
14. Χρήστος Ματούκογλου
15. Στέλιος Γεγάκης
16. Γιαννιτσιώτης Σ.

GADEMIANS

1. Παπασγουρίδης Ευστράτιος
2. Παπασγουρίδης Ζαφείριος
3. Τσάκαλος Γεώργιος
4. Βέρρας Νικόλαος
5. Καραγγέλης Ιωάννης
6. Αδαμόπουλος Αντώνιος
7. Κοζαδίνος Αντώνιος
8. Τρουλάκης Δημήτριος
9. Παπαδόπουλος Ηλίας
10. Γερουλάνος Μάριος
11. Αναστασίου Σωτήριος
12. Νικολακόπουλος Θανάσης
13. Αθανασόπουλος Θεόδωρος
14. Οικονόμου Περικλής
15. Νταής Δημήτριος
16. Σιπέτζης Ευστράτιος
17. Σούσης Ηλίας
18. Μωραϊτης Γρηγόρης

GASTONE
1. Μαρινάκης Αλέξανδρος
2. Βλαχογεώργης Κωνσταντίνος
3. Καραλής Γιώργος
4. Κόμνος Κωνσταντίνος
5. Μαρίνης Μιχάλης
6. Ζέκιος Θωμάς
7. Γεωργουλάκης Νικόλαος
8. Γκούμας Βαγγέλης
9. Κορμανός Θέμης
10. Πανδής Γεώργιος
11. Σακελλαρόπουλος Νίκος
12. Παπαποστόλου Κωνσταντίνος
13. Πλευριάς Στάθης
14. Ροντογιάννης Αλέξανδρος
15. Γαλανάκης Ανδρέας
16. Κουρμπέτης Γιώργος
17. Μέγας Σωτήρης
18. Τζουμέζης Παναγιώτης
19. Παπακωνσταντίνου Γιώργος

HAVANA RUM B.C.
1. Μπακαυγάς Γεώργιος
2. Μπακαυγάς Αντώνης
3. Παπαδημητρίου Γεώργιος
4. Μαγιάτης Γεώργιος
5. Χατζηαρσένης Μανώλης
6. Δραβίλας Κώστας
7. Χιώτης Σταμάτης
8. Τσιτκάνος Ευάγγελος
9. Μανίκας Ευάγγελος
10. Ραδόπουλος Πασχάλης

JETS
1. Καλογρίδης Π.
2. Τριανταφύλλου Γ.
3. Τζώτζος Κ.
4. Ονουφρίου Π.
5. Μπουρδανιώτης Α.
6. Μπουρδανιώτης Π.
7. Τζιούρης Δ.
8. Κιούσης Θρ.
9. Μάρκος Η.
10. Ουζουνίδης Θ.
11. Λιάτσος Κ.
12. Μπελαλής Ν.
13. Κωνσταντίνου Αντ.
14. Πρατσινέβελος Κ.
15. Αντωνόπουλος Θ.

NOTHING BUT NET
1. Κοτσιφης Βαγγελης
2. Μπαμπακος Κάρολος
3. Καραγεωργακης Μίνωας
4. Φανός Νάσος
5. Παλμος Φώτης
6. Σαπλατερας Θάνος
7. Βαγιάνος Δημήτρης
8. Βαγιάνος Γιάννης
9. Εμμανουηλιδης Μάνος
10. Παπαδομανωλακης Γιώργος
11. Μπρότης Φίλιππος
12. Καραμανής Νίκος
13. Καρκατσούλης Παναγιώτης
14. Παναγιωτοπουλος Κώστας
15. Ντούγιας Αλέξανδρος
16. Λομποτεσης Στέλιος
17. Πίστης Κώστας

S-PARTA B.C
1. Κουζουβουνάς Χαράλαμπος
2. Κουζοβουνάς Στράτος
3. Κουζουβουνάς Μανώλης
4. Κοτρώνης Κώστας
5. Μυλωνάς Γιώργος
6. Διαμαντόπουλος Μιχάλης
7. Σπανίδης Νίκος
8. Μαυρούτσος Παναγιώτης
9. Κωνσταντόπουλος Γιώργος
10. Κοτρώνης Απόστολος
11. Ανδρικόπουλος Τάσος
12. Κουκάκης Αλέξανδρος
13. Υφαντής Δημήτρης
14. Ορνιθόπουλος Παναγιώτης
15. Πορτσίδης Σωτήρης
16. Νικολάου Πολύκαρπος
17. Καρανδρέας Κωνσταντίνος
18. Μυλωνάς Στέλιος
19. Λαουλάκος Γιώργος

ZEPPELIN
1. Παπαδάτος Χ.
2. Κουτσός Αργύρης
3. Θωμάς Θ.
4. Τσαντζαλής Θανάσης
5. Ποζιόπουλος Λουκάς
6. Αντωνίου Μ.
7. Ποζιός Γιώργος
8. Ρήγας Γιώργος
9. Κουτρούλης Γιώργος
10. Θεοδωράτος Δημήτρης

About nikolask11

Check Also

Πρωταθλητές οι Run ‘n’ Gun! – Τελική κατάταξη

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – Ο τελικός του τρίτου ομίλου σηματοδότησε το καλοκαιρινό «αντίο» του ερασιτεχνικού πρωταθλήματος …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *