Home / Πάνος Ζαχαρογιάννης 2014-15 / Διάγραμμα-αποτελέσματα κανονικής περιόδου 2014-15

Διάγραμμα-αποτελέσματα κανονικής περιόδου 2014-15

Το διάγραμμα αγωνιστικών και αποτελεσμάτων για την κανονική περίοδο του “Πάνος Ζαχαρογιάννης” 2014-15 στους 7 ομίλους της λίγκας. Κάντε κλικ πάνω στο σκορ του αποτελέσματος κάθε αγώνα για να οδηγηθείτε στη σελίδα με την ανάλυση του ματς.

* Οι τελικές βαθμολογίες της κανονικής περιόδου.

1η αγωνιστική  (Preview)


Α

Jugoplastica – Dirtus Bologna
Big Ballers – Ατρόμητοι
Pistons – Σαπάκια Kings
Μαύρη Θύελλα – Athens Supergrungers
Τουβλέικερς – Paltovic
Ρεπό: Π.Σ.Γ.

61-69
63-55
55-48
35-44
49-86


Β

Α.Ε.Π.Ε. – Δικαστές
Red Hot Chili Hoopers – Shooting Stars
Raptors – Κέρβεροι
Τριπόντιοι – Παλαίμαχοι Άνω Λιοσίων
Γιανγκ Μπόυζ – Red Devils
Ρεπό: Desperado

51-56
74-61

20-0
41-67
51-60


Γ

Run ‘n’ Gun – Red-dicolo
Rockets – Oklaχώμα Thunder
Άφοβος Σεπολίων – Alondra B.C.
Μπίρι-Μπίρι – Ατρόμητος Αιγάλεω
Αττική – Superhonics
Ρεπό: Santa Nionios

85-61
45-55 0-20
50-52
26-54
83-62


Δ

Στιγκιντριακοί – Κλαρινογαμπροί
C-Drifters – Κένταυροι
Τα Σφυριά – Nikea Lions
Zeppelin – Cleveland Paraliers
Αστέρες B.C. – Rep-eat
Ρεπό: Nothing But Net

55-20
49-31
40-55
60-64
60-35


Ε

Χώματα – Byron Celtics
Lasers – X-Team
Ρεμπελιακός – Mentores
Aces – Gademians
Faiters – Γ.Σ. Κυψέλης
Ρεπό: El Chapu

55-64
20-0
105-36
24-54
67-45


ΣΤ

Κουλουβάχατα – Boom Shakalaka
S-Parta B.C. – Σουβλέηκερς
Remal Madri – Τιρινίνι
Houston Rockets – Allsafe B.C.
Drink Team – Halia Mavericks
Ρεπό: Havalakers

60-51
67-42
43-63
67-54
35-50 0-20


Ζ

Miners – Victorious
Laser Derm – Pick ‘n’ Troll
Rocks B.C. – Νεροχύτες
Ήρεμη Δύναμη – Filoiadelfia 76ers
Γ.Α.Σ.Τ. – Θαλασσόλυκοι
Ρεπό: Havana Rum

46-56
71-44
66-74
58-56
49-62

 

 

2η αγωνιστική (Preview)


Α

Paltovic – Σαπάκια Kings
Π.Σ.Γ. – Jugoplastica
Athens Supergrungers – Ατρόμητοι
Τουβλέικερς – Μαύρη Θύελλα
Dirtus Bologna – Big Ballers
Ρεπό: Pistons

73-28
48-55
39-55
52-54
78-65


Β

Red Devils – Κέρβεροι
Desperado – Α.Ε.Π.Ε.
Παλαίμαχοι Άνω Λιοσίων – Shooting Stars
Γιανγκ Μπόυζ – Τριπόντιοι
Δικαστές – Red Hot Chili Hoopers
Ρεπό: Raptors

68-57
34-77
73-76
73-70
74-56


Γ

Superhonics – Alondra B.C.
Santa Nionios – Run ‘n’ Gun
Ατρόμητος Αιγάλεω – Oklaχώμα Thunder
Αττική – Μπίρι-Μπίρι
Red-dicolo – Rockets
Ρεπό: Άφοβος Σεπολίων

46-57
60-79
47-41
72-42
47-43 20-0


Δ

Rep-eat – Nikea Lions
Nothing But Net – Στιγκιντριακοί
Cleveland Paraliers – Κένταυροι
Αστέρες B.C. – Zeppelin
Κλαρινογαμπροί – C-Drifters
Ρεπό: Τα Σφυριά

42-55
45-53
73-45
65-59
38-64


Ε

Γ.Σ. Κυψέλης – Mentores
El Chapu – Χώματα
Gademians – X-Team
Faiters – Aces
Byron Celtics – Lasers
Ρεπό: Ρεμπελιακός

65-37
53-50
51-54
71-53
60-28


ΣΤ

Halia Mavericks – Τιρινίνι
Havalakers – Κουλουβάχατα
Allsafe B.C. – Σουβλέηκερς
Drink Team – Houston Rockets
Boom Shakalaka – S-Parta B.C.
Ρεπό: Remal Madri

47-51
57-68
54-26
65-87 0-20
38-70


Ζ

Θαλασσόλυκοι – Νεροχύτες
Havana Rum – Miners
Filoiadelfia 76ers – Pick ‘n’ Troll
Γ.Α.Σ.Τ. – Ήρεμη Δύναμη
Victorious – Laser Derm
Ρεπό: Rocks B.C.

50-64
58-59

44-33
85-56
76-66

 

 

3η αγωνιστική (Preview)


Α

Jugoplastica – Τουβλέικερς
Ατρόμητοι – Σαπάκια Kings
Big Ballers – Athens Supergrungers
Π.Σ.Γ. – Paltovic
Pistons – Dirtus Bologna
Ρεπό: Μαύρη Θύελλα

86-56
60-47
52-49
42-49
51-82


Β

Α.Ε.Π.Ε. – Γιανγκ Μπόυζ
Shooting Stars – Κέρβεροι
Red Hot Ch. Hoopers – Παλ.ι Άνω Λιοσίων
Desperado – Red Devils
Raptors – Δικαστές
Ρεπό: Τριπόντιοι

70-66
50-51

70-66
32-78
66-65


Γ

Run ‘n’ Gun – Αττική
Oklaχώμα Thunder – Alondra B.C.
Rockets – Ατρόμητος Αιγάλεω
Santa Nionios – Superhonics
Άφοβος Σεπολίων – Red-dicolo
Ρεπό: Μπίρι-Μπίρι

68-66
42-33
56-62 0-20
68-63
56-49


Δ

Στιγκιντριακοί – Αστέρες B.C.
Κένταυροι – Nikea Lions
C-Drifters – Cleveland Paraliers
Nothing But Net – Rep-eat
Τα Σφυριά – Κλαρινογαμπροί
Ρεπό: Zeppelin

56-39
69-72
33-56

62-48
70-54


Ε

Χώματα – Faiters
X-Team – Mentores
Lasers – Gademians
El Chapu – Γ.Σ. Κυψέλης
Ρεμπελιακός – Byron Celtics
Ρεπό: Aces

45-58
55-47
42-66
52-46
64-44


ΣΤ

Κουλουβάχατα – Drink Team
Σουβλέηκερς – Τιρινίνι
S-Parta B.C. – Allsafe B.C.
Havalakers – Halia Mavericks
Remal Madri – Boom Shakalaka
Ρεπό: Houston Rockets

86-46 20-0
31-52
63-45
55-46
38-48


Ζ

Miners – Γ.Α.Σ.Τ.
Pick ‘n’ Troll – Νεροχύτες
Laser Derm – Filoiadelfia 76ers
Havana Rum – Θαλασσόλυκοι
Rocks B.C. – Victorious
Ρεπό: Ήρεμη Δύναμη

49-42
39-92
59-63
50-60
37-70

 

 

4η αγωνιστική (Preview)


Α

Ατρόμητοι – Jugoplastica
Big Ballers – Μαύρη Θύελλα
Athens Supergrungers – Τουβλέικερς
Σαπάκια Kings – Π.Σ.Γ.
Pistons – Paltovic
Ρεπό: Dirtus Bologna

63-51
56-46
62-40
28-52
59-69


Β

Shooting Stars – Α.Ε.Π.Ε.
Red Hot Chili Hoopers – Τριπόντιοι
Παλαίμαχοι Άνω Λιοσίων – Γιανγκ Μπόυζ
Κέρβεροι – Desperado
Raptors – Red Devils
Ρεπό: Δικαστές

62-72
64-57
68-80
67-55
39-69


Γ

Oklaχώμα Thunder – Run ‘n’ Gun
Rockets – Μπίρι-Μπίρι
Ατρόμητος Αιγάλεω – Αττική
Alondra B.C. – Santa Nionios
Άφοβος Σεπολίων – Superhonics
Ρεπό: Red-dicolo

37-71
51-20
0-20
0-20
43-87
56-62


Δ

Κένταυροι – Στιγκιντριακοί
C-Drifters – Zeppelin
Cleveland Paraliers – Αστέρες B.C.
Nikea Lions – Nothing But Net
Τα Σφυριά – Rep-eat
Ρεπό: Κλαρινογαμπροί

37-60
61-64
61-73
63-60
60-61


Ε

X-Team – Χώματα
Lasers – Aces
Gademians – Faiters
Mentores – El Chapu
Ρεμπελιακός – Γ.Σ. Κυψέλης
Ρεπό: Byron Celtics

48-57
40-49
61-59
41-60
77-51


ΣΤ

Σουβλέηκερς – Κουλουβάχατα
S-Parta B.C. – Houston Rockets
Allsafe B.C. – Drink Team
Τιρινίνι – Havalakers
Remal Madri – Halia Mavericks
Ρεπό: Boom Shakalaka

38-80
20-0
76-43 20-0
80-70
21-33


Ζ

Pick ‘n’ Troll – Miners
Laser Derm – Ήρεμη Δύναμη
Filoiadelfia 76ers – Γ.Α.Σ.Τ.
Νεροχύτες – Havana Rum
Rocks B.C. – Θαλασσόλυκοι
Ρεπό: Victorious

24-48
75-67
55-61
85-38
57-71

 

 

5η αγωνιστική (Preview)


Α

Paltovic – Ατρόμητοι
Athens Supergrungers – Pistons
Σαπάκια Kings – Big Ballers
Τουβλέικερς – Π.Σ.Γ.
Dirtus Bologna – Μαύρη Θύελλα
Ρεπό: Jugoplastica

64-39
51-50
36-62
34-59
64-43


Β

Red Devils – Shooting Stars
Παλαίμαχοι Άνω Λιοσίων – Raptors
Κέρβεροι – Red Hot Chili Hoopers
Γιανγκ Μπόυζ – Desperado
Δικαστές – Τριπόντιοι
Ρεπό: Α.Ε.Π.Ε.

71-40
57-36
53-55

20-0
67-46


Γ

Superhonics – Oklaχώμα Thunder
Ατρόμητος Αιγάλεω – Άφοβος Σεπολίων
Alondra B.C. – Rockets
Αττική – Santa Nionios
Red-dicolo – Μπίρι-Μπίρι
Ρεπό: Run ‘n’ Gun

53-34
64-66
45-43 20-0
72-63
47-17


Δ

Rep-eat – Κένταυροι
Cleveland Paraliers – Τα Σφυριά
Nikea Lions – C-Drifters
Αστέρες B.C. – Nothing But Net
Κλαρινογαμπροί – Zeppelin
Ρεπό: Στιγκιντριακοί

69-35
68-43
62-43
63-56
47-57


Ε

Γ.Σ. Κυψέλης – X-Team
Gademians – Ρεμπελιακός
Mentores – Lasers
Faiters – El Chapu
Byron Celtics – Aces
Ρεπό: Χώματα

65-48
62-58
56-38
53-59
77-44


ΣΤ

Halia Mavericks – Σουβλέηκερς
Allsafe B.C. – Remal Madri
Τιρινίνι – S-Parta B.C.
Drink Team – Havalakers
Boom Shakalaka – Houston Rockets
Ρεπό: Κουλουβάχατα

51-23
33-38
47-59
34-94 0-20
45-82


Ζ

Θαλασσόλυκοι – Pick ‘n’ Troll
Filoiadelfia 76ers – Rocks B.C.
Νεροχύτες – Laser Derm
Γ.Α.Σ.Τ. – Havana Rum
Victorious – Ήρεμη Δύναμη
Ρεπό: Miners

77-37
64-73
73-68
41-36
91-52

 

 

6η αγωνιστική (Preview)


Α

Jugoplastica – Paltovic
Ατρόμητοι – Dirtus Bologna
Σαπάκια Kings – Athens Supergrungers
Μαύρη Θύελλα – Π.Σ.Γ.
Pistons – Τουβλέικερς
Ρεπό: Big Ballers

44-53
54-85
50-45
53-29
61-47


Β

Α.Ε.Π.Ε. – Red Devils
Shooting Stars – Δικαστές
Κέρβεροι – Παλαίμαχοι Άνω Λιοσίων
Τριπόντιοι – Desperado
Raptors – Γιανγκ Μπόυζ
Ρεπό: Red Hot Chili Hoopers

64-55
41-76
57-64
38-32
40-54


Γ

Run ‘n’ Gun – Superhonics
Oklaχώμα Thunder – Red-dicolo
Alondra B.C. – Ατρόμητος Αιγάλεω
Μπίρι-Μπίρι – Santa Nionios
Άφοβος Σεπολίων – Αττική
Ρεπό: Rockets

95-62
36-41
34-52
37-66
37-48


Δ

Στιγκιντριακοί – Rep-eat
Κένταυροι – Κλαρινογαμπροί
Nikea Lions – Cleveland Paraliers
Zeppelin – Nothing But Net
Τα Σφυριά – Αστέρες B.C.
Ρεπό: C-Drifters

53-34
66-51
65-63
54-44
37-54


Ε

Χώματα – Γ.Σ. Κυψέλης
X-Team – Byron Celtics
Mentores – Gademians
Aces – El Chapu
Ρεμπελιακός – Faiters
Ρεπό: Lasers

71-65
53-57
41-54

46-61
69-48


ΣΤ

Κουλουβάχατα – Halia Mavericks
Σουβλέηκερς – Boom Shakalaka
Τιρινίνι – Allsafe B.C.
Houston Rockets – Havalakers
Remal Madri – Drink Team
Ρεπό: S-Parta B.C.

70-41
42-45
67-55

55-59
20-0


Ζ

Miners – Θαλασσόλυκοι
Pick ‘n’ Troll – Victorious
Νεροχύτες – Filoiadelfia 76ers
Ήρεμη Δύναμη – Havana Rum
Rocks B.C. – Γ.Α.Σ.Τ.
Ρεπό: Laser Derm

45-48
28-94
88-35
50-66
71-42

 

 

7η αγωνιστική (Preview)


Α

Jugoplastica – Μαύρη Θύελλα
Paltovic – Athens Supergrungers
Π.Σ.Γ. – Pistons
Τουβλέικερς – Big Ballers
Dirtus Bologna – Σαπάκια Kings
Ρεπό: Ατρόμητοι

56-51
65-53
59-57
40-66
103-38


Β

Α.Ε.Π.Ε. – Τριπόντιοι
Red Devils – Παλαίμαχοι Άνω Λιοσίων
Desperado – Raptors
Γιανγκ Μπόυζ – Red Hot Chili Hoopers
Δικαστές – Κέρβεροι
Ρεπό: Shooting Stars

60-23
70-69
43-52
77-81
63-50


Γ

Run ‘n’ Gun – Μπίρι-Μπίρι
Superhonics – Ατρόμητος Αιγάλεω
Santa Nionios – Άφοβος Σεπολίων
Αττική – Rockets
Red-dicolo – Alondra B.C.
Ρεπό: Oklaχώμα Thunder

87-34
60-48
65-48
58-61 20-0
54-52


Δ

Στιγκιντριακοί – Zeppelin
Rep-eat – Cleveland Paraliers
Nothing But Net – Τα Σφυριά
Αστέρες B.C. – C-Drifters
Κλαρινογαμπροί – Nikea Lions
Ρεπό: Κένταυροι

53-49
43-88
47-55
74-55
29-64


Ε

Χώματα – Aces
Γ.Σ. Κυψέλης – Gademians
El Chapu – Ρεμπελιακός
Faiters – Lasers
Byron Celtics – Mentores
Ρεπό: X-Team

48-52
56-55
47-69

78-61
54-41


ΣΤ

Κουλουβάχατα – Houston Rockets
Halia Mavericks – Allsafe B.C.
Havalakers – Remal Madri
Drink Team – S-Parta B.C.
Boom Shakalaka – Τιρινίνι
Ρεπό: Σουβλέηκερς

82-56
57-49
69-41

0-20
35-51


Ζ

Miners – Ήρεμη Δύναμη
Θαλασσόλυκοι – Filoiadelfia 76ers
Havana Rum – Rocks B.C.
Γ.Α.Σ.Τ. – Laser Derm
Victorious – Νεροχύτες
Ρεπό: Pick ‘n’ Troll

64-35
50-44
44-61
51-66
76-71

 

 

8η αγωνιστική (Preview)


Α

Ατρόμητοι – Τουβλέικερς
Big Ballers – Π.Σ.Γ.
Athens Supergrungers – Dirtus Bologna
Μαύρη Θύελλα – Paltovic
Pistons – Jugoplastica
Ρεπό: Σαπάκια Kings

62-60
67-53
39-61
55-59
71-65


Β

Shooting Stars – Γιανγκ Μπόυζ
Red Hot Chili Hoopers – Desperado
Παλαίμαχοι Άνω Λιοσίων – Δικαστές
Τριπόντιοι – Red Devils
Raptors – Α.Ε.Π.Ε.
Ρεπό: Κέρβεροι

47-56
20-0
48-70
34-61
29-64


Γ

Oklaχώμα Thunder – Αττική
Rockets – Santa Nionios
Ατρόμητος Αιγάλεω – Red-dicolo
Μπίρι-Μπίρι – Superhonics
Άφοβος Σεπολίων – Run ‘n’ Gun
Ρεπό: Alondra B.C.

34-72
0-20
62-47
26-58
40-80


Δ

Κένταυροι – Αστέρες B.C.
C-Drifters – Nothing But Net
Cleveland Paraliers – Κλαρινογαμπροί
Zeppelin – Rep-eat
Τα Σφυριά – Στιγκιντριακοί
Ρεπό: Nikea Lions

42-48
20-0
74-57
61-43
35-48


Ε

X-Team – Faiters
Lasers – El Chapu
Gademians – Byron Celtics
Aces – Γ.Σ. Κυψέλης
Ρεμπελιακός – Χώματα
Ρεπό: Mentores

42-75
71-79
40-57
44-86
61-53


ΣΤ

Σουβλέηκερς – Drink Team
S-Parta B.C. – Havalakers
Allsafe B.C. – Boom Shakalaka
Houston Rockets – Halia Mavericks
Remal Madri – Κουλουβάχατα
Ρεπό: Τιρινίνι

20-0
33-53
37-48
79-52
51-84


Ζ

Pick ‘n’ Troll – Γ.Α.Σ.Τ.
Laser Derm – Havana Rum
Filoiadelfia 76ers – Victorious
Ήρεμη Δύναμη – Θαλασσόλυκοι
Rocks B.C. – Miners
Ρεπό: Νεροχύτες

36-63
80-46
31-58

58-66
59-73

 

 

9η αγωνιστική (Preview)


Α

Jugoplastica – Big Ballers
Paltovic – Dirtus Bologna
Π.Σ.Γ. – Ατρόμητοι
Μαύρη Θύελλα – Pistons
Τουβλέικερς – Σαπάκια Kings
Ρεπό: Athens Supergrungers

62-54
53-67
55-45
62-63
61-54


Β

Α.Ε.Π.Ε. – Red Hot Chili Hoopers
Red Devils – Δικαστές
Desperado – Shooting Stars
Τριπόντιοι – Raptors
Γιανγκ Μπόυζ – Κέρβεροι
Ρεπό: Παλαίμαχοι Άνω Λιοσίων

77-56
69-65

0-20
59-66
77-69


Γ

Run ‘n’ Gun – Rockets
Superhonics – Red-dicolo
Santa Nionios – Oklaχώμα Thunder
Μπίρι-Μπίρι – Άφοβος Σεπολίων
Αττική – Alondra B.C.
Ρεπό: Ατρόμητος Αιγάλεω

20-0
64-50
65-49
21-81
72-56


Δ

Στιγκιντριακοί – C-Drifters
Rep-eat – Κλαρινογαμπροί
Nothing But Net – Κένταυροι
Zeppelin – Τα Σφυριά
Αστέρες B.C. – Nikea Lions
Ρεπό: Cleveland Paraliers

59-53
67-57
59-47
56-41
63-58


Ε

Χώματα – Lasers
Γ.Σ. Κυψέλης – Byron Celtics
El Chapu – X-Team
Aces – Ρεμπελιακός
Faiters – Mentores
Ρεπό: Gademians

0-20
65-57
20-0
63-77
51-40


ΣΤ

Κουλουβάχατα – S-Parta B.C.
Halia Mavericks – Boom Shakalaka
Havalakers – Σουβλέηκερς
Houston Rockets – Remal Madri
Drink Team – Τιρινίνι
Ρεπό: Allsafe B.C.

68-72
41-37
74-33
64-46

0-20


Ζ

Miners – Laser Derm
Θαλασσόλυκοι – Victorious
Havana Rum – Pick ‘n’ Troll
Ήρεμη Δύναμη – Rocks B.C.
Γ.Α.Σ.Τ. – Νεροχύτες
Ρεπό: Filoiadelfia 76ers

56-73
62-80
47-54
56-92
53-54

 

 

10η αγωνιστική (Preview)


Α

Jugoplastica – Σαπάκια Kings
Π.Σ.Γ. – Athens Supergrungers
Μαύρη Θύελλα – Ατρόμητοι
Pistons – Big Ballers
Τουβλέικερς – Dirtus Bologna
Ρεπό: Paltovic

20-0
47-40
42-34
64-61
63-78


Β

Α.Ε.Π.Ε. – Κέρβεροι
Desperado – Παλαίμαχοι Άνω Λιοσίων
Τριπόντιοι – Shooting Stars
Raptors – Red Hot Chili Hoopers
Γιανγκ Μπόυζ – Δικαστές
Ρεπό: Red Devils

70-50
0-20
67-60
50-51
60-66


Γ

Run ‘n’ Gun – Alondra B.C.
Santa Nionios – Ατρόμητος Αιγάλεω
Μπίρι-Μπίρι – Oklaχώμα Thunder
Άφοβος Σεπολίων – Rockets
Αττική – Red-dicolo
Ρεπό: Superhonics

105-69
66-54

0-20
20-0
42-64


Δ

Στιγκιντριακοί – Nikea Lions
Nothing But Net – Cleveland Paraliers
Zeppelin – Κένταυροι
Τα Σφυριά – C-Drifters
Αστέρες B.C. – Κλαρινογαμπροί
Ρεπό: Rep-eat

62-41
69-72
60-37

57-59
73-49


Ε

Χώματα – Mentores
El Chapu – Gademians
Aces – X-Team
Ρεμπελιακός – Lasers
Faiters – Byron Celtics
Ρεπό: Γ.Σ. Κυψέλης

63-31
47-34
54-56
142-38
53-41


ΣΤ

Κουλουβάχατα – Τιρινίνι
Havalakers – Allsafe B.C.
Houston Rockets – Σουβλέηκερς
Remal Madri – S-Parta B.C.
Drink Team – Boom Shakalaka
Ρεπό: Halia Mavericks

66-50
43-34
79-40
38-63

0-20


Ζ

Miners – Νεροχύτες
Havana Rum – Filoiadelfia 76ers
Ήρεμη Δύναμη – Pick ‘n’ Troll
Rocks B.C. – Laser Derm
Γ.Α.Σ.Τ. – Victorious
Ρεπό: Θαλασσόλυκοι

66-61
37-64
49-51

80-83
40-66

 

 

11η αγωνιστική (Preview)


Α

Ατρόμητοι – Pistons
Big Ballers – Paltovic
Athens Supergrungers – Jugoplastica
Σαπάκια Kings – Μαύρη Θύελλα
Dirtus Bologna – Π.Σ.Γ.
Ρεπό: Τουβλέικερς

72-67
54-49
68-76

0-20
83-67


Β

Shooting Stars – Raptors
Red Hot Chili Hoopers – Red Devils
Παλαίμαχοι Άνω Λιοσίων – Α.Ε.Π.Ε.
Κέρβεροι – Τριπόντιοι
Δικαστές – Desperado
Ρεπό: Γιανγκ Μπόυζ

44-39
52-67
57-62
53-38

20-0


Γ

Oklaχώμα Thunder – Άφοβος Σεπολίων
Rockets – Superhonics
Ατρόμητος Αιγάλεω – Run ‘n’ Gun
Alondra B.C. – Μπίρι-Μπίρι
Red-dicolo – Santa Nionios
Ρεπό: Αττική

29-43
0-20
0-20
0-20
66-72


Δ

Κένταυροι – Τα Σφυριά
C-Drifters – Rep-eat
Cleveland Paraliers – Στιγκιντριακοί
Nikea Lions – Zeppelin
Κλαρινογαμπροί – Nothing But Net
Ρεπό: Αστέρες B.C.

47-59
55-47
57-65
44-45

20-0


Ε

X-Team – Ρεμπελιακός
Lasers – Γ.Σ. Κυψέλης
Gademians – Χώματα
Mentores – Aces
Byron Celtics – El Chapu
Ρεπό: Faiters

56-111
66-68
71-56
47-61
54-60


ΣΤ

Σουβλέηκερς – Remal Madri
S-Parta B.C. – Halia Mavericks
Allsafe B.C. – Κουλουβάχατα
Τιρινίνι – Houston Rockets
Boom Shakalaka – Havalakers
Ρεπό: Drink Team

36-68
20-0
54-58
59-75
22-47


Ζ

Pick ‘n’ Troll – Rocks B.C.
Laser Derm – Θαλασσόλυκοι
Filoiadelfia 76ers – Miners
Νεροχύτες – Ήρεμη Δύναμη
Victorious – Havana Rum
Ρεπό: Γ.Α.Σ.Τ.

29-83
70-57
38-64
104-54
100-58

About nikolask11

Check Also

Κυπελλούχος η Τιρινίνι!

Η Τιρινίνι κατέκτησε το Summer Cup του «Πάνος Ζαχαρογιάννης» κερδίζοντας στον τελικό με 78-67 τη …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *