Home / Πάνος Ζαχαρογιάννης 2011-12 / Το πρόγραμμα του δεύτερου γύρου

Το πρόγραμμα του δεύτερου γύρου

 

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα του δεύτερου γύρου (κατ’ αντιστοιχία με τις αγωνιστικές του πρώτου γύρου) στο ερασιτεχνικό πρωτάθλημα «Πάνος Ζαχαρογιάννης»:

1η αγωνιστική // 14η
Τιρινίνι – Zeppelin
Barcelioma – Gastone
εBEERοι – Ρούκουνες
Παλαίμαχοι Φιλίππου – Jets
Αττική – Nothing But Net
Santa Barbara Rockets – Θαλασσόλυκοι
Tsunami – Σαπάκια

2η αγωνιστική // 15η
Gastone – Τιρινίνι
Ρούκουνες – Barcelioma
Θαλασσόλυκοι – εBEERοι
Jets – Σαπάκια
Nothing But Net – Παλαίμαχοι Φιλίππου
Zeppelin – Αττική
Tsunami – Santa Barbara Rockets

3η αγωνιστική // 16η
Jets – Τιρινίνι
Nothing But Net – Barcelioma
Αττική – εBEERοι
Παλαίμαχοι Φιλίππου – Santa Barbara Rockets
Σαπάκια – Zeppelin
Θαλασσόλυκοι – Ρούκουνες
Tsunami – Gastone

4η αγωνιστική // 17η
Barcelioma – Jets
εBEERοι – Nothing But Net
Santa Barbara Rockets – Αττική
Σαπάκια – Παλαίμαχοι Φιλίππου
Zeppelin – Ρούκουνες
Gastone – Θαλασσόλυκοι
Tsunami – Τιρινίνι

5η αγωνιστική // 18η
Τιρινίνι – Παλαίμαχοι Φιλίππου
Barcelioma – Σαπάκια
εBEERοι – Santa Barbara Rockets
Gastone – Αττική
Ρούκουνες – Nothing But Net
Θαλασσόλυκοι – Jets
Tsunami – Zeppelin

6η αγωνιστική // 19η
Σαπάκια – Τιρινίνι
Santa Barbara Rockets – Barcelioma
εBEERοι – Zeppelin
Παλαίμαχοι Φιλίππου – Gastone
Αττική – Ρούκουνες
Nothing But Net – Θαλασσόλυκοι
Tsunami – Jets

7η αγωνιστική // 20η
Τιρινίνι – Nothing But Net
Barcelioma – Αττική
εBEERοι – Παλαίμαχοι Φιλίππου
Santa Barbara Rockets – Σαπάκια
Zeppelin – Θαλασσόλυκοι
Gastone – Jets
Tsunami – Ρούκουνες

8η αγωνιστική // 21η
Τιρινίνι – Santa Barbara Rockets
Zeppelin – Jets
Gastone – Σαπάκια
Θαλασσόλυκοι – Αττική
Barcelioma – εBEERοι
Ρούκουνες – Παλαίμαχοι Φιλίππου
Tsunami – Nothing But Net

9η αγωνιστική // 22η
Αττική – Τιρινίνι
Παλαίμαχοι Φιλίππου – Barcelioma
Σαπάκια – εBEERοι
Santa Barbara Rockets – Zeppelin
Nothing But Net – Gastone
Jets – Ρούκουνες
Tsunami – Θαλασσόλυκοι

10η αγωνιστική // 23η
Τιρινίνι – Ρούκουνες
Barcelioma – Θαλασσόλυκοι
Santa Barbara Rockets – Jets
Σαπάκια – Nothing But Net
Παλαίμαχοι Φιλίππου – Αττική
Zeppelin – Gastone
Tsunami – εBEERοι

11η αγωνιστική // 24η
Θαλασσόλυκοι – Τιρινίνι
Jets – εBEERοι
Nothing But Net – Santa Barbara Rockets
Αττική – Σαπάκια
Παλαίμαχοι Φιλίππου – Zeppelin
Ρούκουνες – Gastone
Tsunami – Barcelioma

12η αγωνιστική // 25η
Τιρινίνι – Barcelioma
Zeppelin – Nothing But Net
Gastone – εBEERοι
Ρούκουνες – Santa Barbara Rockets
Θαλασσόλυκοι – Σαπάκια
Jets – Αττική
Tsunami – Παλαίμαχοι Φιλίππου

13η αγωνιστική // 26η
εBEERοι – Τιρινίνι
Barcelioma – Zeppelin
Santa Barbara Rockets – Gastone
Σαπάκια – Ρούκουνες
Παλαίμαχοι Φιλίππου – Θαλασσόλυκοι
Nothing But Net – Jets
Tsunami – Αττική

About nikolask11

Check Also

Πρωταθλητές οι Ρούκουνες! – Η τελική κατάταξη

Οι Ρούκουνες κατέκτησαν τον τίτλο στο ερασιτεχνικό πρωτάθλημα «Πάνος Ζαχαρογιάννης» που διοργάνωσε ο ΑΓΣ Πολυνίκης, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *