Home / Πάνος Ζαχαρογιάννης 2012-13 / Διάγραμμα αγωνιστικών

Διάγραμμα αγωνιστικών

 

Το πλήρες διάγραμμα των αγωνιστικών στο ερασιτεχνικό πρωτάθλημα «Πάνος Ζαχαρογιάννης» που διοργανώνει ο ΑΓΣ Πολυνίκης Αγίας Βαρβάρας έχει ως εξής:


Αγωνιστική 1

Cream Team – Nothing But Net
Άφοβος – Ρούκουνες
Στιγκιντριακοί – Gastone
Θαλασσόλυκοι – Jets
εBEERοι – S-Parta BC
Alley Ουπς – Barceλιώμα
Τιρινίνι – Gademians
Κάτω Γειτονιά – Drink Team
Αττική – Πλατεία
Desperado – Havana Rum
Zeppelin – Ήρεμη Δύναμη
Ρεπό: Σοφοκλέους

Αγωνιστική 2

Barceλιώμα – Σοφοκλέους
Nothing But Net – Θαλασσόλυκοι
Gastone – Alley Ουπς
S-Parta BC – Τιρινίνι
Ρούκουνες – Cream Team
Jets – Άφοβος
Πλατεία – Desperado
Drink Team – Αττική
Ήρεμη Δύναμη – εBEERοι
Havana Rum – Zeppelin
Gademians – Κάτω Γειτονιά
Ρεπό: Στιγκιντριακοί

Αγωνιστική 3

Zeppelin – Nothing But Net
Alley Ουπς – Drink Team
Σοφοκλέους – Gastone
Θαλασσόλυκοι – Ήρεμη Δύναμη
Αττική – Havana Rum
Τιρινίνι – Πλατεία
Desperado – Ρούκουνες
Στιγκιντριακοί – Gademians
εBEERοι – Jets
Άφοβος – S-Parta BC
Cream Team – Barceλιώμα
Ρεπό: Κάτω Γειτονιά

Αγωνιστική 4

Jets – Barceλιώμα
Θαλασσόλυκοι – S-Parta BC
εBEERοι – Πλατεία
Zeppelin – Gastone
Άφοβος – Drink Team
Ρούκουνες – Nothing But Net
Havana Rum – Σοφοκλέους
Κάτω Γειτονιά – Στιγκιντριακοί
Desperado – Alley Ουπς
Gademians – Αττική
Ήρεμη Δύναμη – Cream Team
Ρεπό: Τιρινίνι

Αγωνιστική 5

Άφοβος – Ήρεμη Δύναμη
Κάτω Γειτονιά – Havana Rum
Στιγκιντριακοί – Πλατεία
Θαλασσόλυκοι – Drink Team
Τιρινίνι – Gastone
Alley Ουπς – Jets
Cream Team – S-Parta BC
Desperado – Barceλιώμα
εBEERοι – Ρούκουνες
Σοφοκλέους – Gademians
Αττική – Nothing But Net
Ρεπό: Zeppelin

Αγωνιστική 6

Jets – Nothing But Net
Barceλιώμα – S-Parta BC
Κάτω Γειτονιά – Desperado
Σοφοκλέους – Αττική
Τιρινίνι – Ήρεμη Δύναμη
Στιγκιντριακοί – Havana Rum
Gastone – Ρούκουνες
Alley Ουπς – Άφοβος
Drink Team – Cream Team
Θαλασσόλυκοι – εBEERοι
Gademians – Zeppelin
Ρεπό: Πλατεία

Αγωνιστική 7

Drink Team – Desperado
Θαλασσόλυκοι – Σοφοκλέους
Ρούκουνες – Zeppelin
Άφοβος – Havana Rum
εBEERοι – Gastone
S-Parta BC – Αττική
Cream Team – Πλατεία
Jets – Τιρινίνι
Nothing But Net – Gademians
Barceλιώμα – Στιγκιντριακοί
Ήρεμη Δύναμη – Κάτω Γειτονιά
Ρεπό: Alley Ουπς

Αγωνιστική 8

Στιγκιντριακοί – Alley Ουπς
Havana Rum – Ήρεμη Δύναμη
Gademians – Jets
Desperado – Θαλασσόλυκοι
Τιρινίνι – Άφοβος
Κάτω Γειτονιά – Barceλιώμα
Zeppelin – εBEERοι
Gastone – S-Parta BC
Σοφοκλέους – Drink Team
Αττική – Cream Team
Πλατεία – Nothing But Net
Ρεπό: Ρούκουνες

Αγωνιστική 9

Gastone – Nothing But Net
Τιρινίνι – Cream Team
Desperado – Άφοβος
Σοφοκλέους – Alley Ουπς
Havana Rum – Jets
Zeppelin – S-Parta BC
Στιγκιντριακοί – Drink Team
Πλατεία – Barceλιώμα
Κάτω Γειτονιά – Θαλασσόλυκοι
Αττική – Ρούκουνες
Gademians – Ήρεμη Δύναμη
Ρεπό: εBEERοι

Αγωνιστική 10

Άφοβος – Κάτω Γειτονιά
S-Parta BC – Στιγκιντριακοί
Ρούκουνες – Gademians
Θαλασσόλυκοι – Τιρινίνι
Jets – Σοφοκλέους
Ήρεμη Δύναμη – Desperado
εBEERοι – Αττική
Barceλιώμα – Gastone
Cream Team – Zeppelin
Alley Ουπς – Πλατεία
Nothing But Net – Havana Rum
Ρεπό: Drink Team

Αγωνιστική 11

Αττική – Ήρεμη Δύναμη
Zeppelin – Άφοβος
Σοφοκλέους – Ρούκουνες
Gademians – Θαλασσόλυκοι
Havana Rum – εBEERοι
Πλατεία – S-Parta BC
Κάτω Γειτονιά – Jets
Τιρινίνι – Alley Ουπς
Desperado – Cream Team
Gastone – Drink Team
Στιγκιντριακοί – Nothing But Net
Ρεπό: Barceλιώμα

Αγωνιστική 12

εBEERοι – Κάτω Γειτονιά
Ρούκουνες – Στιγκιντριακοί
Alley Ουπς – Gademians
Barceλιώμα – Τιρινίνι
Drink Team – Havana Rum
S-Parta BC – Desperado
Nothing But Net – Σοφοκλέους
Ήρεμη Δύναμη – Gastone
Jets – Zeppelin
Θαλασσόλυκοι – Πλατεία
Άφοβος – Αττική
Ρεπό: Cream Team

Αγωνιστική 13

Αττική – Κάτω Γειτονιά
Desperado – Στιγκιντριακοί
Πλατεία – Gademians
Ρούκουνες – Τιρινίνι
Zeppelin – Θαλασσόλυκοι
εBEERοι – Σοφοκλέους
Άφοβος – Barceλιώμα
Cream Team – Jets
Havana Rum – Gastone
Nothing But Net – Alley Ουπς
S-Parta BC – Drink Team
Ρεπό: Ήρεμη Δύναμη

Αγωνιστική 14

Drink Team – Nothing But Net
Alley Ουπς – Ήρεμη Δύναμη
Τιρινίνι – Havana Rum
Gastone – Πλατεία
Σοφοκλέους – Cream Team
Barceλιώμα – Zeppelin
Στιγκιντριακοί – Αττική
Κάτω Γειτονιά – S-Parta BC
Jets – Desperado
Gademians – εBEERοι
Θαλασσόλυκοι – Ρούκουνες
Ρεπό: Άφοβος

Αγωνιστική 15

Havana Rum – S-Parta BC
Τιρινίνι – Αττική
Gademians – Gastone
εBEERοι – Barceλιώμα
Zeppelin – Στιγκιντριακοί
Άφοβος – Cream Team
Ρούκουνες – Πλατεία
Jets – Drink Team
Ήρεμη Δύναμη – Nothing But Net
Κάτω Γειτονιά – Σοφοκλέους
Θαλασσόλυκοι – Alley Ουπς
Ρεπό: Desperado

Αγωνιστική 16

Nothing But Net – Barceλιώμα
Πλατεία – Σοφοκλέους
Cream Team – Θαλασσόλυκοι
Desperado – Τιρινίνι
Havana Rum – Gademians
Zeppelin – Κάτω Γειτονιά
εBEERοι – Στιγκιντριακοί
Ρούκουνες – Drink Team
S-Parta BC – Alley Ουπς
Άφοβος – Gastone
Ήρεμη Δύναμη – Jets
Ρεπό: Αττική

Αγωνιστική 17

Drink Team – Πλατεία
Σοφοκλέους – S-Parta BC
Gademians – Desperado
Θαλασσόλυκοι – Άφοβος
Jets – Ρούκουνες
Τιρινίνι – Zeppelin
Alley Ουπς – εBEERοι
Barceλιώμα – Ήρεμη Δύναμη
Gastone – Αττική
Κάτω Γειτονιά – Nothing But Net
Στιγκιντριακοί – Cream Team
Ρεπό: Havana Rum

Αγωνιστική 18

Κάτω Γειτονιά – Cream Team
Gademians – Drink Team
Barceλιώμα – Αττική
Desperado – εBEERοι
Άφοβος – Πλατεία
S-Parta BC – Ήρεμη Δύναμη
Ρούκουνες – Havana Rum
Jets – Στιγκιντριακοί
Σοφοκλέους – Τιρινίνι
Alley Ουπς – Zeppelin
Θαλασσόλυκοι – Gastone
Ρεπό: Nothing But Net

Αγωνιστική 19

Στιγκιντριακοί – Σοφοκλέους
Cream Team – Gademians
Ήρεμη Δύναμη – Ρούκουνες
Τιρινίνι – Κάτω Γειτονιά
εBEERοι – Άφοβος
Πλατεία – Jets
Αττική – Θαλασσόλυκοι
Nothing But Net – S-Parta BC
Zeppelin – Desperado
Drink Team – Barceλιώμα
Havana Rum – Alley Ουπς
Ρεπό: Gastone

Αγωνιστική 20

Ήρεμη Δύναμη – Στιγκιντριακοί
Άφοβος – Gademians
Nothing But Net – Τιρινίνι
Havana Rum – Θαλασσόλυκοι
Zeppelin – Σοφοκλέους
Ρούκουνες – Barceλιώμα
Αττική – Jets
Desperado – Gastone
Cream Team – Alley Ουπς
εBEERοι – Drink Team
Πλατεία – Κάτω Γειτονιά
Ρεπό: S-Parta BC

Αγωνιστική 21

Alley Ουπς – Αττική
Cream Team – Gastone
Nothing But Net – Desperado
Άφοβος – Σοφοκλέους
εBEERοι – Τιρινίνι
S-Parta BC – Gademians
Θαλασσόλυκοι – Στιγκιντριακοί
Ρούκουνες – Κάτω Γειτονιά
Barceλιώμα – Havana Rum
Ήρεμη Δύναμη – Πλατεία
Drink Team – Zeppelin
Ρεπό: Jets

Αγωνιστική 22

Αττική – Desperado
Cream Team – Havana Rum
Nothing But Net – εBEERοι
Alley Ουπς – Ρούκουνες
Drink Team – Τιρινίνι
S-Parta BC – Jets
Σοφοκλέους – Ήρεμη Δύναμη
Gastone – Κάτω Γειτονιά
Barceλιώμα – Gademians
Στιγκιντριακοί – Άφοβος
Πλατεία – Zeppelin
Ρεπό: Θαλασσόλυκοι

Αγωνιστική 23

Cream Team – εBEERοι
Στιγκιντριακοί – Τιρινίνι
Barceλιώμα – Θαλασσόλυκοι
Nothing But Net – Άφοβος
Alley Ουπς – Κάτω Γειτονιά
Gastone – Jets
Πλατεία – Havana Rum
Αττική – Zeppelin
S-Parta BC – Ρούκουνες
Σοφοκλέους – Desperado
Drink Team – Ήρεμη Δύναμη
Ρεπό: Gademians

About nikolask11

Check Also

“Πάνος Ζαχαρογιάννης” 2012-13

Το ερασιτεχνικό πρωτάθλημα “Πάνος Ζαχαρογιάννης” που διοργανώνει ο ΑΓΣ Πολυνίκης, κατά την σεζόν 2012-13 διεξήχθη …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *