Home / Πάνος Ζαχαρογιάννης 2015-16 / Πρόγραμμα 6ης αγωνιστικής

Πρόγραμμα 6ης αγωνιστικής

 

Οι διοργανωτές του «Πάνος Ζαχαρογιάννης» ανακοίνωσαν το πρόγραμμα της 6ης αγωνιστικής στους 10 ομίλους της λίγκας. Αναλυτικά:

1ος όμιλος

Κυριακή 8/11
16:30, Σφυριά – Bullets (Αγ. Νικόλαος)
17:30, Havana Rum – Porto-Mpagaz (Καισαριανή/Νήαρ Ηστ)

Τρίτη 10/11
21:00, Μπίρι-Μπίρι – Chicago Tools (Καισαριανή/Νήαρ Ηστ)
22:00, Θαλασσόλυκοι – Κουλουβάχατα (Ραιδεστού)

2ος όμιλος

Κυριακή 8/11
18:00, KMC B.C. – Los Rebels (Αγ. Νικόλαος)

Τρίτη 10/11
22:30, Boom Shakalaka – Partousan (Αγ. Νικόλαος)

Τετάρτη 11/11
22:00, Zeppelin – Victorious (Ραιδεστού)

3ος όμιλος

Παρασκευή 6/11
22:30, Άφοβος – Ρεμπελιακός (Σιπύλου)

Δευτέρα 9/11
22:30, Ρούκουνες – Δουρούτη (Ραιδεστού)
22:30, Mentores – Beer Drinkers (Καλλιθέα)

4ος όμιλος

Παρασκευή 6/11
21:00, C-Drifters – Rocks B.C. (Σιπύλου)

Σάββατο 7/11
22:30, Τουβλέικερς – Ξεφτιλάιζερς (Καισαριανή/Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 8/11
22:00, Χώματα – Makrino Rebound (Καλλιθέα)

Δευτέρα 9/11
21:00, Rocks B.C. – Heat (Ραιδεστού)

Τρίτη 10/11
22:30, C-Drifters – Miners (Καισαριανή/Νήαρ Ηστ)

5ος όμιλος

Σάββατο 7/11
21:00, Γ.Α.Σ.Τ. – MyRema State Warriors (Ζωφριά)
21:00, Gademians – Clevelend Paraliers (Καισαριανή/Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 8/11
21:00, Σουβλέηκερς – Abaleiros (Αγ. Νικόλαος)
21:45, Pick ‘n’ Troll – Drafts (Ζωφριά)


6ος όμιλος

Κυριακή 8/11
20:30, One Love B.C. – Παραλιακός (Καλλιθέα)
22:00, Ατρόμητος Αιγάλεω – Ready 2 Fire (Σιπύλου)

Τετάρτη 11/11
22:30, Τιρινίνι – Στιγκιντριακοί (Αγ. Νικόλαος)

7ος όμιλος

Κυριακή 8/11
15:45, Red-dicolo – Κροκόδειλοι (Ζωφριά)
19:00, Halia Mavericks – East (Καισαριανή/Νήαρ Ηστ)
21:00, Raptors – Lazer (Στ. Βενέτης)

Δευτέρα 9/11
21:15, Νεροχύτες – Red Hot Chili Hoopers (Καισαριανή/Γ.Μελισσινός)


8ος όμιλος

Παρασκευή 6/11
22:30, Orlando Tragic – Nikea Lions (Αγ. Νικόλαος)

Σάββατο 7/11
19:30, Μαύρη Θύελλα – Athen’s Finest (Καισαριανή/Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 8/11
22:00, Ήρεμη Δύναμη – Nothing But Net (Καισαριανή/Νήαρ Ηστ)

Δευτέρα 9/11
22:30, Remal Madri – Giagelia Bulls (Αγ. Νικόλαος)

9ος όμιλος

Παρασκευή 6/11
21:45, Παλαίμαχοι Άνω Λιοσίων – Ερμής (Ζωφριά)

Σάββατο 7/11
22:30, Lazers – Desperado (Στ. Βενέτης)

Κυριακή 8/11
19:30, Κένταυροι – Gunners (Αγ. Νικόλαος)
22:30, Γ.Σ. Κυψέλης – Dirtus Bologna (Στ. Βενέτης)

10ος όμιλος

Κυριακή 8/11
17:15, Τεμπελέηκερς- Greek BB Mambas (Ζωφριά)
20:15, Superhonics – Run ‘n’ Gun (Ζωφριά)
20:30, Athens Supergrungers – LA Stripers (Καισαριανή/Νήαρ Ηστ)

Δευτέρα 9/11
21:00, Filoiadelfia 76ers – Τεμπελέηκερς (Καλλιθέα)

Shooting Stars – Greek BB Mambas (εκκρεμεί ορισμός)

About nikolask11

Check Also

Πρόγραμμα τελικού Stars Battle

  Οι διοργανωτές του “Πάνος Ζαχαρογιάννης” ανακοίνωσαν το πρόγραμμα για τον τελικό του Stars Battle …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *