Το πρώτο ηλεκτρονικό μπασκετικό περιοδικό με την πληρέστερη Αθλητιατρική Πύλη στο ελληνικό διαδίκτυο!

Πρόγραμμα 1ης αγωνιστικής Α Φάσης

PDFΕκτύπωσηE-mail

"ΠΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ" - 2016-17


Share


 

Προσοχή: Το "Πάνος Ζαχαρογιάννης" 2016-17 έχει δικό του site! Όλες τις ενημερώσεις (στατιστικά, βαθμολογίες, πρόγραμμα, βίντεο, φωτογραφίες, αναλύσεις αγώνων) θα τα βρίσκετε εκεί και όχι στο Age of Basketball. Συντονιστείτε στο P-Z.GR! Από τη 2η αγωνιστική το πρόγραμμα της λίγκας θα αναρτάται ΜΟΝΟ στο p-z.gr!

Το πρόγραμμα για την 1η αγωνιστική της Α Φάσης στους 10 ομίλους του «Πάνος Ζαχαρογιάννης» έχει ως εξής:


Α Όμιλος

Σάββατο 1/10
20:30, Chicago Tools – Buzzer Μπύρες (Νήαρ Ηστ)
21:45, Ζαππατιστας B.C. – Γ.Α.Σ.Τ. (Σιπύλου)

Κυριακή 2/10
20:30, Orlando Tragic - Aces (Καλλιθέα/Κατσώνη)

Τετάρτη 5/10
22:30, Porto Mpagaz – High Post (Αγ. Νικόλαος)


Β Όμιλος

Παρασκευή 30/9
22:30, Κροκόδειλοι - Zeppelin (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 2/10
13:30, MyRema State Warriors – Foulareto B.C. (Αγ. Νικόλαος)
21:30, LA Hipsters – Catenazio B.C. (Νήαρ Ηστ)
22:30, Undertakers – Rocks B.C. (Πολυκλαδικό)


Γ Όμιλος

Σάββατο 1/10
20:15, Σουβλέηκερς – Remal Madri (Καλλιθέα/Κατσώνη)

Κυριακή 2/10
16:30, Ήρεμη Δύναμη – Paranormal Inactivity B.C. (Αγ. Νικόλαος)
22:00, Alcoholics – The Saints (Καλλιθέα/Κατσώνη)

Τετάρτη 5/10
21:00, Ρούκουνες – Raptors (Αγ. Νικόλαος)


Δ Όμιλος

Παρασκευή 30/9
22:30, Desperado – Κάτω Γειτονιά (Αγ. Νικόλαος)

Κυριακή 2/10
15:00, Μπάσχετοι – Miners (Αγ. Νικόλαος)
21:45, Δουρούτη – Σπιρούνια (Σιπύλου)


Ε Όμιλος

Σάββατο 1/10
21:00, Σφυριά – LA Stripers (Αγ. Νικόλαος)
21:45, Τριπόντιοι – Kallithea Pimps (Καλλιθέα/Κατσώνη)

Τετάρτη 5/10
22:30, Χώματα – West Side Rippers (Καλλιθέα/Κατσώνη)


ΣΤ Όμιλος

Παρασκευή 30/9
22:15, Pick ‘n’ Troll – Scavs (Καλλιθέα/Κατσώνη)

Σάββατο 1/10
19:30, Red-dicolo – Old Stars (Αγ. Νικόλαος)

Κυριακή 2/10
21:30, Τιρινίνι – ΕΜΠΥΡΟΙ B.C. (Αγ. Νικόλαος)

Τρίτη 4/10
22:15, Μπίρι Μπίρι – Nothing But Net (Νήαρ Ηστ)


Ζ Όμιλος

Σάββατο 1/10
22:00, Άφοβος – Drafts (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 2/10
19:30, Underdogs – Athens Supergrungers (Ζωφριά)

Τετάρτη 5/10
21:00, Aladalon - Κουλουβάχατα (Καλλιθέα/Κατσώνη)


Η Όμιλος

Κυριακή 2/10
20:00, Superhonics - Τεμπελέηκερς (Αγ. Νικόλαος)

Τρίτη 4/10
20:45, Heat B.C. – Dirtus Bologna (Νήαρ Ηστ)

Τετάρτη 5/10
21:45, Havana Rum – ΟΜΕΚΟ (Νήαρ Ηστ)


Θ Όμιλος

Κυριακή 2/10
12:00, Lazers – Gademians (Αγ. Νικόλαος)
20:00, Buzzer Βγείτερ - Ερμής (Νήαρ Ηστ)
21:00, Ξεφτιλάιζερς – Thaferwparea B.C. (Πολυκλαδικό)

Δευτέρα 3/10
22:30, Στιγκιντριακοί - Τουβλέικερς (Αγ. Νικόλαος)


Ι Όμιλος


Σάββατο 1/10
18:00, Κένταυροι – Glory Road (Αγ. Νικόλαος)

Κυριακή 2/10
21:00, Makrino Rebound – Los Rebels (Ζωφριά)

Δευτέρα 3/10
21:00, C-Drifters – ΔΑΣΟΣ (Αγ. Νικόλαος)


blog comments powered by Disqus

Share