Το πρώτο ηλεκτρονικό μπασκετικό περιοδικό με την πληρέστερη Αθλητιατρική Πύλη στο ελληνικό διαδίκτυο!

Πρόγραμμα 3ης αγωνιστικής Α Φάσης

PDFΕκτύπωσηE-mail

"ΠΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ" - 2016-17


Share


 

Προσοχή: Το "Πάνος Ζαχαρογιάννης" 2016-17 έχει δικό του site! Όλες τις ενημερώσεις (στατιστικά, βαθμολογίες, πρόγραμμα, βίντεο, φωτογραφίες, αναλύσεις αγώνων, ανακοινώσεις) θα τα βρίσκετε εκεί και όχι στο Age of Basketball. Συντονιστείτε στο P-Z.GR!

Το πρόγραμμα για την 3η αγωνιστική στην Α Φάση της λίγκας:


- Λόγω έκτακτων συνθηκών παρακαλούνται οι ομάδες να στείλουν ό,τι τυχόν αιτήματα έχουν για την 4η αγωνιστική (Παρασκευή 21/10 έως Πέμπτη 27/10) μέχρι αυστηρά το αργότερο το βράδυ της Τετάρτης 12/10. Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής (και μόνο αυτής) θα ανακοινωθεί την Πέμπτη 13/10. Στη συνέχεια, για τις επόμενες αγωνιστικές, η διαδικασία επιστρέφει κανονικά στην προθεσμία της Κυριακής (προθεσμία 5ης αγωνιστικής Κυριακή 23/10).


Α Όμιλος

Παρασκευή 14/10
22:15, Γ.Α.Σ.Τ. – Porto Mpagaz (Καλλιθέα/Λ. Κατσώνη)
22:30, Buzzer Μπύρες – Aces (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 16/10
21:30, Ζαππατίστας – Orlando Tragic (Αγ. Νικόλαος)

Τρίτη 18/10
20:45, Chicago Tools – High Post (Νήαρ Ηστ)


Β Όμιλος

Παρασκευή 14/10
21:45, Κροκόδειλοι – Foulareto B.C. (Πολυκλαδικό)

Κυριακή 16/10
19:00, Catenazio B.C. – MyRema State Warriors (Νήαρ Ηστ)

Δευτέρα 17/10
21:00, Rocks B.C. - Zeppelin (Αγ. Νικόλαος)

Τετάρτη 19/10
21:45, LA Hipsters - Undertakers (Νήαρ Ηστ)


Γ Όμιλος

Σάββατο 15/10
20:30, Alcoholics – Σουβλέηκερς (Νήαρ Ηστ)
21:00, Remal Madri - Raptors (Ζωφριά)
22:00, The Saints – Ήρεμη Δύναμη (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 16/10
20:00, Ρούκουνες – Paranormal Inactivity B.C. (Αγ. Νικόλαος)


Δ Όμιλος

Σάββατο 15/10
19:30, Μπάσχετοι – Desperado (Ζωφριά)

Κυριακή 16/10
15:00, Pigs - Fighters (Αγ. Νικόλαος)
19:00, Δουρούτη – Angels (Καλλιθέα/Λ. Κατσώνη)
20:30, Miners - Ρεμπελιακός (Νήαρ Ηστ)


Ε Όμιλος

Παρασκευή 14/10
22:30, Χώματα – Greek BB Mambas (Αγ. Νικόλαος)

Κυριακή 16/10
21:00, West Side Rippers - Σφυριά (Πολυκλαδικό)
22:00, Kallithea Pimps – LA Stripers (Νήαρ Ηστ)


ΣΤ Όμιλος

Σάββατο 15/10
21:00, Old Stars – Scavs (Αγ. Νικόλαος)

Κυριακή 16/10
19:30, Nothing But Net – Red-dicolo (Ζωφριά)
21:45, Τιρινίνι – Pick ‘n’ Troll (Σιπύλου)

Τετάρτη 19/10
22:30, Έμπυροι B.C. – Μπίρι Μπίρι (Καλλιθέα/Λ. Κατσώνη)


Ζ Όμιλος

Κυριακή 16/10
21:00, Drafts - Κουλουβάχατα (Ζωφριά)

Τετάρτη 19/10
22:30, Άφοβος – Athens Supergrungers (Αγ. Νικόλαος)
21:00, Butchers - Aladalon (Καλλιθέα/Λ. Κατσώνη)


Η Όμιλος

Σάββατο 15/10
18:00, Dirtus Bologna - Τεμπελέηκερς (Αγ. Νικόλαος)

Πέμπτη 20/10
22:00, B.C. Abla – Havana Rum (Σιπύλου)

Superhonics – ΟΜΕΚΟ – αναβολή


Θ Όμιλος

Κυριακή 16/10
20:30, Ξεφτιλάιζερς - Gademians (Καλλιθέα/Λ. Κατσώνη)

Δευτέρα 17/10
22:15, Thaferwparea B.C. - Τουβλέικερς (Στ. Βενέτης)

Τρίτη 18/10
22:30, Buzzer Βγείτερ - Στιγκιντριακοί (Ζωφριά)

Τετάρτη 19/10
21:00,
Ερμής – Lazers (Αγ. Νικόλαος)


Ι Όμιλος

Σάββατο 15/10
19:30, Κένταυροι – KMC B.C. (Αγ. Νικόλαος) – 2ης αγ.

Κυριακή 16/10
16:30, Glory Road – Los Rebels (Αγ. Νικόλαος)

Δευτέρα 17/10
22:30, ΔΑΣΟΣ – KMC B.C. (Αγ. Νικόλαος)

Τρίτη 18/10
22:15,
C-Drifters – Makrino Rebound (Νήαρ Ηστ)



blog comments powered by Disqus

Share