Το πρώτο ηλεκτρονικό μπασκετικό περιοδικό με την πληρέστερη Αθλητιατρική Πύλη στο ελληνικό διαδίκτυο!

Πρόγραμμα 3ης αγωνιστικής Β Φάσης – όλες οι κατηγορίες

PDFΕκτύπωσηE-mail

"ΠΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ" - 2016-17


Share


 

Το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής σε Α1, Dynamic League, Challenge League και Championship. Αναλυτικά:


Α1

Α Όμιλος

Τρίτη 10/1
21:00, Alcoholics – Ρεμπελιακός (Νήαρ Ηστ)

C-Drifters – Κουλουβάχατα
– αναβολή
Heat B.C. - Γ.Α.Σ.Τ. - αναβολή

Β Όμιλος

Τετάρτη 4/1
22:30, Ζαππατίστας – LA Stripers (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Κυριακή 8/1
20:30, Nothing But net – Underdogs (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Πέμπτη 12/1
21:00, Ξεφτιλάιζερς – Foulareto B.C. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:00, Ζαππατίστας – Dirtus Bologna (Σιπύλου)


Γ Όμιλος

Κυριακή 8/1
21:45, Χώματα – Τιρινίνι (Σιπύλου)

Δευτέρα 9/1
22:30, ΔΑΣΟΣ – Ρούκουνες (Στ. Βενέτης)

Πέμπτη 12/1
22:30, Undertakers – Στιγκιντριακοί (Νήαρ Ηστ)

Vitex Άφοβος B.C. – Raptors – αναβολή



Dynamic League

Τετάρτη 4/1
21:00, Lazers B.C. – Φωκιανός (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Σάββατο 7/1
20:30, Chicago Tools – Ερμής (Νήαρ Ηστ)
22:00, Τριπόντιοι – Κροκόδειλοι (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 8/1
19:00, Pick ‘n’ Troll – West Side Rippers (Νήαρ Ηστ)
22:00, Μπάσχετοι – Red-dicolo (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Κένταυροι – Havana Rum – αναβολή



Challenge League

Α Όμιλος

Κυριακή 8/1
19:00, Old Stars – Gademians (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:00, Τεμπελέηκερς – Remal Madri (Νήαρ Ηστ)
22:30, Catenazio B.C. – KMC B.C. (Πολυκλαδικό)


Β Όμιλος

Πέμπτη 5/1
22:00, Aladalon – Makrino Rebound (Σιπύλου)
22:30, Τουβλέικερς – Desperado (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Σάββατο 7/1
20:15, Ήρεμη Δύναμη – B.C. Abla (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Τετάρτη 11/1
22:30, Μπίρι Μπίρι – High Post (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)


Γ Όμιλος

Πέμπτη 5/1
22:30, ΟΜΕΚΟ – Aces (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 8/1
21:00, Angels – Σουβλέηκερς (Πολυκλαδικό)

Δευτέρα 9/1
21:10, ΟΜΕΚΟ - Pigs (Στ.Βενέτης)

Τρίτη 10/1
22:30, Butchers – Kallithea Pimps (Νήαρ Ηστ)



Championship


Πέμπτη 5/1
21:00, MyRema State Warriors – Δουρούτη (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Σάββατο 7/1
21:45, Drafts – Θαλασσόλυκοι (Σιπύλου)
22:00, Gunners – Glory Road (Στ. Βενέτης)

Κυριακή 8/1
20:30, Athens Supergrungers – The Saints (Νήαρ Ηστ)

Τετάρτη 11/1
21:00, Buzzer Βγείτερ – LA Hipsters (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Πέμπτη 12/1
22:30, Oklaχώμα Thunder – Scavs (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Buzzer Beeres - Σφυριά - αναβολή



blog comments powered by Disqus

Share