Το πρώτο ηλεκτρονικό μπασκετικό περιοδικό με την πληρέστερη Αθλητιατρική Πύλη στο ελληνικό διαδίκτυο!

Πρόγραμμα 7ης αγωνιστικής Β Φάσης – όλες οι κατηγορίες

PDFΕκτύπωσηE-mail

"ΠΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ" - 2016-17


Share


 

Το πρόγραμμα για την 7η αγωνιστική στη Β Φάση της λίγκας σε Α1, Dynamic League, Challenge League, Championship. Αναλυτικά:


Α1

Α Όμιλος

Κυριακή 5/2
19:00, Κουλουβάχατα – Ρεμπελιακός (Νήαρ Ηστ)
20:30, Alcoholics – Zeppelin (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Πέμπτη 9/2
21:00, C-Drifters – Γ.Α.Σ.Τ. (Νήαρ Ηστ)


Β Όμιλος

Σάββατο 4/2
18:00, Ζαππατίστας – Foulareto B.C. (Αγ. Νικόλαος)

Κυριακή 5/2
20:30, Miners – Nothing But Net (Νήαρ Ηστ)
22:00, Ξεφτιλάιζερς – Underdogs (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)


Γ Όμιλος

Τετάρτη 8/2
21:00, Undertakers – Raptors (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:30, Στιγκιντριακοί – Τιρινίνι (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Πέμπτη 9/2
22:00, Vitex Άφοβος B.C. – Ρούκουνες (Σιπύλου)



Dynamic League

Δευτέρα 6/2
21:00, Φωκιανός – Red-dicolo (Στ. Βενέτης)
22:30, Μπάσχετοι – Τριπόντιοι (Αγ. Νικόλαος)

Τρίτη 7/2
20:45, Lazers B.C. – Pick ‘n’ Troll (Νήαρ Ηστ)

Πέμπτη 9/2
21:00, Havana Rum – Ερμής (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Chicago Tools – West Side Rippers – αναβολή
Κένταυροι – Κροκόδειλοι – αναβολή



Challenge League

Α Όμιλος

Παρασκευή 3/2
22:15, Remal Madri – KMC B.C. (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)

Σάββατο 4/2
19:30, Orlando Tragic – Old Stars (Αγ. Νικόλαος)

Τρίτη 7/2
22:30, Τεμπελέηκερς – Orlando Tragic (Ζωφριά)

Catenazio B.C. – Old Stars – αναβολή


Β Όμιλος

Παρασκευή 3/2
22:30, Μπίρι Μπίρι – Aladalon (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 5/2
21:00, B.C. Abla – Desperado (Πολυκλαδικό)

Τετάρτη 8/2
21:00, Desperado – High Post (Αγ. Νικόλαος)

Πέμπτη 9/2
22:30, Ήρεμη Δύναμη – Makrino Rebound (Νήαρ Ηστ)

Τουβλέικερς – B.C. Abla – αναβολή


Γ Όμιλος

Σάββατο 4/2
20:00, Butchers – Σουβλέηκερς (Πολυκλαδικό)

Κυριακή 5/2
19:00, Angels – Aces (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
22:30, Kallithea Pimps – Pigs (Πολυκλαδικό)

Τρίτη 7/2
22:15, Los Rebels – ΟΜΕΚΟ (Νήαρ Ηστ)



Championship

Σάββατο 4/2
20:15, MyRema State Warriors – Θαλασσόλυκοι (Καλλιθέα/Λ.Κατσώνη)
20:30, Oklaχώμα Thunder – Glory Road (Νήαρ Ηστ)
21:30, Drafts – Paranormal Inactivity B.C. (Πολυκλαδικό)
22:00, Gunners – Έμπυροι B.C. (Νήαρ Ηστ)

Κυριακή 5/2
22:00, Buzzer Beeres – The Saints (Νήαρ Ηστ)

Δευτέρα 6/2
22:30, Σφυριά – LA Hipsters (Στ. Βενέτης)

Τετάρτη 8/2
21:45, Athens Supergrungers – Δουρούτη (Νήαρ Ηστ)
22:30, Buzzer Βγείτερ – Scavs (Αγ. Νικόλαος)


blog comments powered by Disqus

Share